Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

1 lutego 2019, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz pojawił się nowy kolor w dachówce cementowej Teviva Braas, także warto sprawdzić ich ofertę tym bardziej że maja największy wybór modeli oraz paletę dostępnych kolorów, ale oprócz tego mają również dachówki ceramiczne oraz blachodachówkę panelową. Moim zdaniem to producent któremu można zdecydowanie zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2019, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli o mnie chodzi to również postawiłbym na dachówkę ceramiczną, jednak warto również wybierać sprawdzonych producentów jak m.in Braas. Działają w wielu krajach a do tego zabezpieczone są dodatkowo angoba bądź glazurą, które dodatkowo chronią je przed zabrudzeniami oraz porastaniem mchem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2019, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też rozważałbym wybór dachówki ceramicznej, bo sam wybrałem model Turmalin oraz Rubin 13V dwa moim zdaniem najpiękniejsze modele od Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2019, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz również chciał odpowiednio zaadoptować poddasze to pomyśl nad dachówką oraz odpowiednio wykonanej izolacji na krokwiowej i membranach dachowych. A jeżeli chcielibyście sprawdzić warunki gwarancji systemowej od Braas to sprawdźcie http://gwarancjasystemowa.pl/ Moim zdaniem jedna z lepszych opcji dostępnych na rynku do stworzenia pięknego dachu na lata i spokoju o jego wygląd i szczelność.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej ceramiką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2019, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku łupka to rozwiązanie jednak bardzo drogie. Moim zdaniem w stosunku jakość - cena wygrywa jednak dachówka ceramiczna. W Braas moim zdaniem to jedna z lepszych propozycji to Smaragd oraz Turmalin.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za jak najlepszymi pokryciami dachowymi. Ja od siebie mogę wam polecić firmę http://www.top-dach.com.pl/ W ich ofercie znajdziecie między innymi pokrycia dachowe klasy premium. Sam zakupiłem od nich włoskie dachówki ceramiczne, z których jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2019, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dlatego wolę jednak mieć porządną dachówkę ceramiczną która przede wszystkim wyróżnia się dużo większą trwałością, bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacji oraz idealnym wykonaniem co do intensywności koloru oraz idealnego wykończenia krawędzi. Na dachu prezentuje się wręcz nienagannie Smile

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto pójść w lekkie pokrycie jak blachodachówka? W przypadku moich rodziców świetnie sprawdził się model Quadro blachodachówki panelowej Braas. Wizualnie i pod względem wizualnym nie ma się do czego przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2019, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów jestem zdecydowanie na wyborem producenta Braas, który moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, piękne modele i bardzo dobre ceny, ale o tym przekonacie się u ich dystrybutora oraz na stronie monier.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >