ZALANY DREWNIANY PARKIET :(

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

13 marca 2017, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan na parkiecie to ciekawa opcja, ale też nie wszędzie i nie do każdej aranżacji będzie pasował. Zawsze możesz spróbować cyklinować i dodatkowo zabezpieczyć parkiet, aby mieć spokój i potem bez problemu zetrzeć mokrą plamę. Jakość samej deski też jest bardzo ważna, polecam naturalny dąb Chene który pięknie się prezentuje we wnętrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2017, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, czy zabezpieczenie podłogi jakoś na to wpływa? Może zabezpieczyć przed zamoknięciem podłogi? Chyba tak, prawda? Więc może warto odpowiednio wykończyć parkiet, teraz jest kilka metod - lakierowanie, olejowanie czy woskowanie. Jeśli chodzi o lakierowanie podłóg Warszawa, to na pewno Klinika Parkietu robi takie rzeczy, z resztą olejowanie też :) I robią to dobrze!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2017, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawa wygląda kiepsko, ale wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z firmy, która specjalizuje się w osuszaniu budynków. Dzięki sprzętowi, będą mogli coś na to zaradzić. Co prawa u mnie sprawa wyglądała nieco inaczej, ale może warto podpytać w http://mador-osuszanie.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

NO to nie ma co tylko zryywaj aby ggrzyb nie poszedł na ściany bo i tak może być :(

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kate1988 napisał: No właśnie, czy zabezpieczenie podłogi jakoś na to
wpływa? Może zabezpieczyć przed zamoknięciem podłogi?
Chyba tak, prawda? Więc może warto odpowiednio wykończyć
parkiet, teraz jest kilka metod - lakierowanie, olejowanie
czy woskowanie. Jeśli chodzi o lakierowanie podłóg
Warszawa
, to na pewno Klinika Parkietu robi takie
rzeczy, z resztą olejowanie też :) I robią to dobrze!


Również uważam, że najważniejsze jest dobre zabezpieczenie podłogi. U nas akurat jest lakier. Najlepiej skonsultuj się z wykonawcami, co Ci doradzą, bo może to też zależy od rodzaju drewna :) Nam fachowcy bardzo pomogli w wyborze lakieru, my jesteśmy laikami, a oni się znają i mają doświadczenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że taki parkiet trzeba zerwać i ładnie go wycyklinować, odświeżyć. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić. Zobacz na www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba się zgodzić, że tego typu dywany włochate dobrze izolują parkiet przed wilgocią https://homecarpets.pl/75-dywany-shaggy

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2018, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej będzie skontaktować się z kimś kto zajmuje się osuszaniem profesjonalnie? Nawet jeżeli plama nie jest duża, nie ma sensu kombinować samodzielnie tylko zdać się na pomoc specjalistów. Akurat jestem w temacie, więc mogę Ci podrzucić kontakt do Drymat. Akurat mam tą stronkę otwartą http://drymat.pl/oferta/osuszanie-fundamentow -i-piwnic/ ale to przełączysz na odpowiednią i gotowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2018, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

To racja, najlepiej jeżeli skontaktujesz się z fachowcem odnośnie tego czy parkiet da się uratować, z całą pewnością trzeba będzie go cyklinować, a to nie jest tanią sprawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2018, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wezwij fachowca parkieciarza, u mnie pan z Parkietlux obejrzał podłogę i wycenił naprawę. Stwierdziłem, że wolę ją odnowić niż przykrywać panelami. Wszystko zależy od rodzaju zniszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >