ZWCAD 2008 - wysoka jakość - rozsądna cena

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

14 listopada 2008, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Produkt przeznaczony jest dla projektantów przemysłowych, inżynierów, architektów, elektroników oraz wszystkich którzy w swojej pracy wykorzystują oprogramowanie typu CAD. Dzięki wysokiej jakości oprogramowaniu oraz doskonałemu serwisowi, ZWCAD;stał się szybko główną marką wśród programów do projektowania w Chinach, a w chwili obecnej odnosi spore sukcesy w ponad 60 krajach na całym świecie. Firmie zaufało ponad 100 000 użytkowników.

Oprogramowanie ZWCAD trafia nie tylko do małych firm, ale także do dużych międzynarodowych korporacji, jak np.: Honda, Alcatel-Lucent, CIMS, GP, THORN, GE.

Interfejs programu jest bardzo podobny do używanego w AutoCAD oraz AutoCAD LT.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2014, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A może BricsCAD? Tani i łatwy. Wiele osób go poleca, więc może i ty sprawdź. Masz tu link do strony producenta: www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2014, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A może BricsCAD? Tani i łatwy. Wiele osób go poleca, więc może i ty sprawdź. Masz tu link do strony producenta: www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2016, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie teraz wyszedł już ZWCAD 2017 o duzo lepszej szybkości niż poprzednie wersje, obsługuje bloki dynamiczne i obrazy rastrowe. Producent zadbał też o dodatkowe doszkolenie z podstaw projektowania w nim ( jest to w pakiecie przy zakupie programu) . Zajmuje się tym firma Szansa, która na prawdę fajnie i konkretnie pokazuje z czym to się je :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem właśnie, że najnowsza wersja jest na prawdę konkretna. Dostępna w wersji 32 i 64 bitowej. Do tego kompatybilny z innymi programami i z takimi elementami jak bloki dynamiczne nie ma problemów. Może sam przetestuję go na wersji 30 dniowej i wtedy zdecyduję co robić dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2019, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz pracuję na najnowszej wersji ZwCad, czyli 2019 i muszę przyznać że był to słuszny wybór. Przede wszystkim bardzo dobra stabilność pracy, szeroki zakres funkcji, przystępne ceny za sam program oraz nakładki oraz integracja z innymi programami w zakresie plików DWG i DXF. Myślę, że warto abyście również w wolnej chwili lepiej go poznali m.in tutaj https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-wersja-oficja lna.html

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2020, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj trudno się nie zgodzić z wypowiedziami na temat ZwCAD, świetnie rozwijający się program który z roku na rok pozwala cieszyć się coraz wyższa wygodą pracy, możliwościami i oczywiście zachowaniem pełnej funkcjonalności. Oby tylko tak dalej!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2020, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam Wasze zdanie, uważam że jeżeli chodzi o najlepiej rozwijające się programy CAD to ZwCAD 2020 wypada świetnie. Do tego w pełni integralny z innymi programami w pełni funkcjonalny i stabilny.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2021, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli chodzi o skuteczny i stabilny program do projektowania to warto tutaj jednak zwrócić uwagę m.in na program na którym sam pracuję czyli ZwCAD 2022, sam pracuję na wersji 64-bitowej pozwala na lepsze wykorzystanie mocy komputera i pracę już z większymi projektami co u nas jest codziennością w firmie. Do tego seria nakładek ułatwiających pracę i kompatybilność z innymi programami plików DWG i DXF i wersje 32 oraz 64 bit.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2021, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji aby korzystać z tego systemu i nie wiem czy po prostu ten rodzaj oprogramowania jest mi potrzebny. Z całą pewnością zachwalam sobie systemy IT od Anegis gdyż wiem, ze spełniają one moje oczekiwania w 100%.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też