Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23  ▸

6 września 2020, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno porządnej dachówki, bądź blachodachówki zajrzyj do oferty producenta Braas a na pewno znajdziecie coś wyjątkowego do swojego domu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2020, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są membrany PVC. Posiadają estetyczny wygląd i wysoką wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy dekarskiej www.szczelnytaras.pl. Oferują kompleksowe wykonanie i naprawy dachów w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2020, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla większych budynków, są dachy szklane - wygląda to bardzo nowocześnie według mnie. A niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji i montażu takich dachów jest https://www.uspaluminium.pl/oferta - mają bogate doświadczenie i masę zrealizowanych projektów, które możecie obejrzeć na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2020, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest także to, ze Braas nie tylko wprowadził do swojej oferty blachodachówki ale również wszystkie potrzebne akcesoria dachowe do stworzenia pewnego dachu z jednej fachowej ręki ( w tym również izolacje).

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając dobrej jakości pokrycia dachowego, akcesoriów, izolacji oraz hydroizolacji warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowana przez producenta Braas na dachówki ceramiczne i cementowe, a szczególnie takie modele jak Celtycka, Bałtycka oraz Teviva Cisar które aż do 31 stycznia 2021 są na świetnej zimowej promocji. Daj znać jak tam wybór :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2020, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierz porządne pokrycie dachowe, a do tego odpowiednie akcesoria dachowe które w okresie zimowym pozwolą na odpowiednie odprowadzenie wody oraz śniegu z powierzchni dachu. Mam nadzieję, że z pomocą Braas stworzysz odpowiedni i bezpieczny dach na lata. Jednocześnie uda Wam się wykorzystać system hydroizolacji na dach Icopal.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2021, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zapomnijcie również o odpowiednich materiałach hydroizolacyjnych jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS w przypadku których opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej (nad i pod osnową) są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2021, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy pomysł na dach to blacha. Najlepszym, to znaczy jeśli chodzi o to, jak wychodzi stosunek ceny do jakości. Sam mam u siebie piękne, ciemne (grafitowe) panele dachowe od Regamet, które nie dość, że cenowo były atrakcyjne, to jeszcze ich montaż był wyjątkowo szybki i łatwy, a jakościowo nie sprawiają absolutnie żadnych problemów. Tak więc moim zdaniem zdecydowanie warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2021, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie jeśli chodzi o wybór propozycji na dach to oferta przygotowywana przez edachy.com.pl wypada bardzo pozytywnie i sporo ciekawych propozycji można u nich znaleźć. Oferują różne opcje na pokrycie dachowe. Duże doświadczenie po ich stronie a jednocześnie baza materiałów jakie mają jest szeroka więc można na spokojnie coś wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2021, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy budowie domu, jeśli chodzi o dach to zdecydowałem się na materiał z blachy ocynkowanej, takiej jak tutaj jest - https://www.stal-jaromin.pl/blachy. Wybrałem go, bo jest to materiał trwały i bezpieczny, dlatego wybór był prosty i długo się nie musiałem zastanawiać :) takie rozwiązanie polecił mi mój znajomy i cieszę się, że go posłuchałem, bo rozwiązań naczytałem się mnóstwo, ale żadne mi nie odpowiadało i nie wiedziałem się na co się zdecydować

Ten post był edytowany przez dnia: 10 czerwca 2021, 19:03
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >