Z czego wybrać zlewozmywak?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 lipca 2009, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie o zlewozmywak. W sklepie widziałem z granitu, z kamienia, z jakiegoś metalu itp. Czym one się różnią? Chciałem czarny, tylko podobno widać na nich ślady wody - zabrudzenia, czyli jest niepraktyczny. Jaki wziąć najlepiej, aby mieć z nim najmniej kłopotów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2009, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam czarny z jakieś mieszanki kamienia z granitem czy coś w tym rodzaju. Niestety cena za to nie była niska, braliśmy Franke.... Za to jakość jak najbardziej dobra. Co do utrzymania czystości... nie jest tak łatwo jak na ceramicznym, czy metalowym białym, srebrnym. Coś za coś. Z drugiej strony nie jest też źle. Przejeżdżasz zmywakiem, jest czystko. Powłoka zlewozmywaka jest taka granulkowata - wygląda bardzo ładnie. Wcześniej miałem zlewozmywak z aluminium. Nie był zbyt praktyczny i nie wyglądał tak efektownie. Jestem ciekawy czy ktoś ma zlewozmywak ceramiczny. Utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe. Tylko ceramika. Ma swoje plusy i minusy...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2009, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena dobrego zlewozmywaka na pewno nie będzie niska. Za to dostajesz dobry sprzęt. Dobry sprzęt przede wszystkim można rozpoznać po nawierzchni, że się nie brudzi i nie PĘKA. A takie właśnie dobrej firmy mają lepsze standardy.
Osobiście granitu bym nie kupił. Ceramiczne, to jest dopiero materiał.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2009, 03:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Lolek400 zamontuj na kran filtr powinno pomóc i ułatwić utrzymanie w czystości, tutaj winna jest po prostu jakość naszej wody w wodociągach która jest po prostu marna...
józek_)) dlatego płaci się spore pieniądze za porządny firmowy zlewozmywak, po to żeby właśnie nie pękał, nie robił się chropowaty etc. Każdy bierze to co lubi: dla mnie stalowy odpada, a z granitowych najłatwiej utrzymać w czystości beżowe, taki właśnie sama kupowałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2009, 02:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś przekonania do ceramicznych nie mam wole kawał solidnego granitu (a dokładnie fragranit), kolor już z bardziej praktycznych względów też beżowy jednak łatwość w utrzymaniu w czystości zwyciężyła nad pociągiem do czarnego, zakup robiony ponad 5 lat wstecz i jeśli wierzyć producentowi wytrzyma znacznie dłużej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam granitowy, ceramiczne i metalowe odrzuciłabym na starcie, widać smugi i odbarwiają się więc jaki jest sens? ;) Kupisz sobie taki http://zlewozmywaki-kuchenne.com/pl/p/ZLEWOZMYWAK-GRANITOWY- BARCELONA/206 i masz święty spokój

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteś facetem, więc pewnie chcesz tej niemiłej czynności jak szorowanie zlewu poświęcić jak najmniejszą ilość czasu, zatem na Twoim miejscu stawiałabym na zlew granitowy ze względu na to, że nie widać na nim żadnych przebarwień i nie trzeba go tak często czyścić jak granitowy czy ceramiczny :) Proponuję taki http://zlewozmywaki-kuchenne.com/pl/p/ZLEWOZMYWAK-GRANITOWY- BARCELONA/206 im ciemniejszy tym lepszy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2016, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak, wcześniej jak mieszkałam na studiach sama to zmywarka nie była mi potrzebna, bo tych naczyń do mycia nie było aż tak dużo. Później zamieszkałam z mężem, rok później pojawiło się dziecko i właśnie wtedy zdecydowaliśmy się na kupno zmywarki, bo to ogromna oszczędność wody, a przede wszystkim naszego czasu. Powiem szczerze, że jestem zadowolona ze zmywarki - naczynia są bardzo dokładnie umyte i nie mają smug. Mam dokładnie ten model - http://www.kernau.com/produkt/kdi-4852.html

Ten post był edytowany przez anka83 dnia: 12 lutego 2016, 10:35
Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To juz indywidualne podejście. Wazne abyś nie stawiała tylko na wygląd a równiez na to ile naczyń się w nim żmieści. Niech będzie jak najbardziej pojemny i praktyczny

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno praktyczność w przypadku wyboru zlewozmywaka to podstawa. Sama niedługo będę remontować kuchnie i chciałabym postawić w niej na taki produkt z Winwal https://winwal.pl/pl/p/Zlewozmywak-granitowy- VERONA-czarny-metalik/235 . Przede wszystkim bardzo podoba mi się jego odcień, a poza tym z uwagi na fakt, że jest to zlew granitowy, na pewno będzie inwestycją na lata. Poza tym przy zakupie we wspomnianym przeze mnie sklepie, na każdy zlewozmywak otrzymuje się gwarancję opiewającą na okres 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >