Z czym połączyć duże czarne płytki?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 września 2012, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Będę zakładał duże czarne płytki w łazience, i zastanawiam się czy łączyc je z jakim jaśniejszym kolorem czy w całości taką zrobić. Mam duże lustra dobre oświetlenie i zakupię fugi brokatowe z Artisa więc mimo że łazienka jest nie największa powinno byc ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2012, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że nie musisz całej łazienki obłożyć płytkami. Teraz raczej się odchodzi od tego i maluje się część ścian odpowiednią farbą. Po pierwsze - to rozwiązanie jest tańsze (można kupić droższe płytki w zamian za to) po drugie to jest nowoczesne i fajnie się prezentuje a po trzecie można zawsze ścianę przemalować jak się kolor znudzi. Na tej stronię są fajne aranżację z czarnymi płytkami: http://www.max-fliz.com.pl/pl/plytki/aranacje-salon-max-fliz -krakow . Fajnie wyglądają kontrasty – moim zdaniem dodają takiego fajnego charakteru :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2012, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Całość w czarnych płytkach może być złym rozwiązaniem,moim zdaniem trzeba rozjaśnić nieco to wnętrze,co powiesz o fudze brokatowej? Możesz również zostawić ścianę i pomalować na inne kolory a czarne płytki dać tylko an podłogę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2012, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta fuga brokatowa mnie zainspirowała. Może naprawdę fajnie wyglądać. Jakoś nigdy wcześniej na to nie wpadłem. A rozwiązanie bardzo ciekawe. Natomiast jeśli chodzi o czarne płytki to wydaje mi się, że lepiej będą wyglądały na ścianach aniżeli na podłodze. Chodzi tu głównie o praktyczność jak i o wizualny wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2012, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze zależy gdzie te czarne płytki będą, brokatu na podłodze sobie nie wyobrażam. Na ścianach owszem. Czarna łazienka też może być ładna, jednak trzeba ją odpowiednio "oświetlić" dodatkami. Pomyśl też o mozaice, może być ciekawym dodatkiem.
Ta propozycja jest świetna
http://www.dekoteria.pl/pinboard/pin/79/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2012, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona zrobiła takie połączenie z ciemnym czerwonym (co prawda to nie czerń, ale zbliżona barwa):

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2012, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie to wygląda... czy to wasza łazienka? jestem pełna podziwu piękna, ja mam zielono kremową ale też ją lubię heheh

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2012, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W podanym przykładzie została wykorzystana mozaika z ceramsti, szklana - w połączeniu z czernią daje niepowtarzalny efekt. Duże czarne płytki może warto połączyć z fugą w odcieniu grafitu? Zależy jaki klimat jest całej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, to nasza łazienka, wszystko kupiliśmy w Leroy Merlin.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakby zrobić ją w stylu black & white? trochę np takie masz duże czarne http://megastore.pl/116091,Nowa-Gala-Gres-Concept-CN14-czarn y-rektyfikowana-Poler-30x60.html a takie białe http://megastore.pl/44855,Opoczno-Gres-metalic-bialy-297x598 -Metalic.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >