Z jakiego prezentu ucieszy się mężczyzna, który lubi majsterkować?

« Powrót do artykułu: Z jakiego prezentu ucieszy się... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

7 września 2020, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jakaś Pani ma problem z wyborem, to polecam odezwać się do Tech Pro na facebooku. Polecą wam to co ucieszy waszego faceta:))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2020, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Branża elektroniki daje duży wybór dla osób lubiących majsterkować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2020, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dostałem od żony na urodziny zestaw narzędzi firmy Tech Pro, osobiście jestem bardzo zadowolony a jednocześnie zaskoczony nie sądziłem że bedzie wiedziec jakie narzędzia będą dobre :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2020, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż siedzi całymi dniami w garażu więc dostał od mnie zestaw narzędzi z techpro

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2020, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam techpro, dobre ceny i duży wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2021, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Tech Pro- oferują sprzęt do różnorakich działań. Produkty cechuje bardzo wysoka jakość. A to wszystko w normalnych pieniądzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Może coś z tego sklepu internetowego: https://www.hobby4men.com/optyka/teleskopy-as tronomiczne.html ? Widziałam, że mają w ofercie wiele ciekawych pozycji prezentowych - między innymi właśnie teleskopy astronomiczne. Myślę, że uda Wam się coś ciekawego wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2023, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio dostałem zestaw kluczy Bahco https://narzedziowy24.eu/BAHCO/pr/112 . Całkiem solidne wykonanie. Majsterkuję nimi przy samochodzie i przyznam, że naprawdę się przydają. Zastanawiam się nad dokupieniem kluczy dynamometrycznych, też tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >