Zabezpieczenia domu - jakie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

17 czerwca 2016, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem system alarmowy oraz monitoringu domu będą tymi najbardziej skutecznymi i sprawdzonymi. Jaki budżet posiadasz na tego typu inwestycję? Chętnie pomożemy wybrać konkretna firmę.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2016, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

można się zgłosić do jakiegoś biura ochrony np. http://gabor-security.pl/ oni zajmują się m.in. ochroną mienia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

to nie lepszy monitoring z alarmem

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie mamy kilka możliwości jeżeli chodzi o zabezpieczenie domu,raz mowa o dobrym systemie alarmowym,roletach antywłamaniowych i monitoringu,ale i także współpraca z agencją ochrony,co prawda jest to droga opcja,ale dosyć skuteczna.

www.Grupappmsa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2016, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Alarm nie zawsze się sprawdza. Monitoring jednakże daje 100% bezpieczeństwo, z drugiej strony jesteś zdany na czynnik ludzki, ale to już kwestia doboru firmy ochroniarskiej. Ja korzystam z usług konsalnet i już mieli okazję do sprawdzenia, wywiązali się prawidłowo ;]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie samo zdanie i również uważam, że jeżeli chcemy być spokojni i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, to warto zamontować system monitoringu, który jest w 100% skuteczny i niezawodny. Ja wszystkie akcesoria z montażem zamawiałem na IPKamery.pl i mogę polecić, pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto wybrac alarm,
natomiast jak chcesz pozbyć się zbędnych prac i też duzych kosztow to warto abys sprawdził http://jbpartner.pl/mobile/pl/p/Bezprzewodowy -system-alarmowy-GSM-50C/865 to system bezprzewodowy,który pozwoli Ci w 100% zadbać o bezpieczeństwo majątku id omowników. Obsługa wręcz banalna moim zdaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli Wasz dom znajduje się na osiedlu to radzę zawiązanie współpracy z firmą, która będzie chronić całe osiedle! My postawiliśmy na taki ruch za sprawą http://hetmansecurity.pl/ . Cala wspolnota wszystko uzgodnilismy, a obecnie jestesmy strzezenie przez grupe profesjonalistow. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko sprowadza się do kwestii budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup zabezpieczeń do domu, polecam zarówno monitoring jak i dobry system alarmowy.


www.Podnosniki-lodz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez Ahmes dnia: 8 lutego 2018, 09:40
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >