Zabezpieczenia domu - jakie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 maja 2007, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najefektywniej zabezpieczyć dom przed wszelkim złodziejstwem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2007, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Alarm, firma ochroniarska, kamera, siłownik w bramie i garażu, dobre zamki, pies.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2009, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

I jeszcze proponuję zasieki, drut kolczasty, ogrodzenie pod napięciem, fosę i wieżyczkę strzelniczą w każdym rogu posesji z zamontowanym na niej strzelcem wyborowym... :D
A tak na poważnie. Nie ma takich zabezpieczeń których nie dałoby się obejść lub przełamać.Wystarczy tylko że majstrowie, którzy robią Ci drzwi antywłamaniowe zdublują kluczyk (słyszałem o czymś takim) i będą mogli do Twojej fortecy wchodzić jak do siebie...
Montuj dobre drzwi antywłamaniowe ( dobrych montażystów tego typu rzeczy znajdziesz na fachowaekipa.pl
), atestowane zamki, alarmy. Kosztowności trzymaj w sejfie, albo w banku. Jeśli chodzi o psy to eksperci radzą mieć parkę: jednego małego, czujnego, jazgotliwego kundla i drugiego, wielką maszynę do zadań specjalnych, który nie szczeka tylko przerabia złodzieja na kotlet. Ale, jak mówię, nawet najlepsze systemy moga nie wystarczyć
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2009, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję system alarmowy firmy SATEL.
www.satel.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2009, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz masz naprawdę duze pole do manewru jesli chodzi o systemy zabezpieczeniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2009, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś miałem właśnie jazgotliwego teriera i potężnego psa do zadań specjalnych. Terierek rządził tym większym i często "ustawiał" go.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2014, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Alarmy i czujniki zdecydowanie. Mój znajomy kiedys mi polecal firme www.unitec.info.pl dodatkowo możesz ubezpieczyc się przed jakimis pozarami itp., no generalnie po zamontowaniu calego systemu dom staje się jakby to powiedziec nietykalny przez nic

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

jest ogromny wybór zabezpieczeń do domu, ja przeglądałem wiele ofert m.in. http://www.atline.pl/ i zastanawiam się nad wzmocnieniem ogrodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 04:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym wyjsciem sa czujniki, alarmy i tego typu rzeczy, to zawsze odstrasza i podnosi wszystkich na nogi, do tego możesz zamontowac jakis alarm ppoz np. www.unitec.info.pl tutaj znajdziesz wszystko co potrzeba

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 04:39

Zgadzam sie: good 0 bad

można się zgłosić do firmy ochroniarskiej, to jest najskuteczniejsza forma ochrony mienia, ja korzystałem z usług m.in. http://gabor-security.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >