Zabezpieczenie drewnianej altany przed zimą

« Powrót do artykułu: Zabezpieczenie drewnianej altany przed zimą | « Powrót do grupy: Ogród i działka

19 grudnia 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy drewnianą altane na moje wyraźne życzenie, bo od dziecinstwa kochałam przesiadywac z babcia u nas w ogrodzie wlasnie w sadzie w podobnej altanie jak moja teraz. Pamietam ze babcia tez zwracala ogromną uwage na pielegnacje. Bo drewno jest piekne, ale tez moze bardzo szybko zmarniec jesli sie o nie nie dba. Tak jak piszecie - impregnat to podstawa zeby wilgoć nie dostala sie do struktury. Z mezem zabezpieczamy altane impregnatem do ochrony drewna luxdecor

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2018, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniane altany są super, ale problem z nimi jest właśnie taki, że trzeba je co jakiś czas ponownie malować. Moim zdaniem tu produkty Vidaron są bardzo dobre, przede wszystkim wydajne i dobrze chroniące przed słońcem, deszczem i tym wszystkim, co niszczy drewno

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2018, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z tych dwóch powyżej wymienionych produktów też preferuję Vidaron.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz go reklamują. A nie ma tańszych zamienników?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2019, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym przypadku niewątpliwie trzeba zaopatrzyć sie w dobrej jakości impregnatdo drewna, zwykle to bardzo pomaga nawet w ciężkie zimy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 383

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >