Zabezpieczenie ogrodka

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 czerwca 2007, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam obok domu ogródek kwiatowo-warzywny, ale posiadam tez spore psiaki, które "podlewają" mi plony. Grodziłam go już płotkiem drewnianym ale nie stanowi to dla niech bariery nie do pokonania. Dlatego proszę o jakieś porady chodzi mi o zabezpieczenie przed psami ale oczywiście chciałabym aby jednocześnie nie zasłaniało mi widoku na zieleń POMOCY?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2007, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

najrozsadniejsza będzie siatka ja wybralem na ogrodzenie siatke betafenca maja oni jakas specjalna do ogrodkow chyba gradent cos takiego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2007, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba Pantanet Garden? slabo cos z angielskim:P

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2007, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież mówię, że coś w tym stylu :P

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2007, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a to jest jakas specjalna siatka dla ogrodka? czym ona sie rozni? ja juz sie gubie za duzo tego towaru tera

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2007, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

pierwsza sprawa to siatka o ktorej tu wspominali to siatka zgrzewana a nie pleciona, a ta firma wypuscila kilka rodzai tej siatki glownie roznia sie wysokoscia i welkoscia oczek!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2008, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka jest chyba najlepszym wyborem. Jesli ogródek jest nieduży, możesz znaleźć producenta gdzieś w okolicy. Będzietaniej

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2009, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Ja miałem podobny problem. Nic nie dawało rezultatów i zastanawiałem się już nawet nad wykopaniem fosy...:P. Ponieważ pomysły mi się już skończyły postanowiłem zrobić ogrodzenie z takich gotowych drewnianych paneli które służą do robienia płotów (pełno tego w Castoramie czy Obi). Zrobili mi to fachowcy z zaprzyjaźnionego zakładu stolarskiego. Płot stoi juz trzy lata i nic sie nie dzieje. Aha, ponieważ zależało mi na tym żeby jednak były prześwity wziąłem takie panele z poprzeczną kratką. Trochę się bałem, że to będzie za wiotkie, ale sprawdziłosię znakomicie, tak więc polecam.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2012, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogródki warzywne najlepiej grodzić siatkami zgrzewanymi. Jeśli zależy nam tylko na wygrodzeniu terenu, ale siatka nie musi być zbyt wysoka (nie mamy dużych psów, które mogą ją przeskoczyć), użyjmy siatki Luxanet. Montuje się ją na słupach okrągłych lub profilowanych Bekaclip.
Natomiast gdy liczy się również wysokość siatki, najlepiej sprawdzają się siatki zgrzewane typu Pantanet (Garden lub Light), instalowane na słupach Bekaclip.
Wszystkie te siatki są przezierne oraz posiadają bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne (ocynkowanie i powłoka PCW).

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2018, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zależy CI na wysokiej jakości zabezpieczeń kostek w ogrodzie to polecam zwrócić uwagę na materiały od producenta Pozbruk, który rzeczywiście pod tym względem wie jak się za to zabrać. Znajdziesz u nich środki do zabezpieczeń przed zabrudzeniami, porastaniem, czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >