Zabezpieczenie placu budowy

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 lipca 2014, 05:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zabezpieczyć plac budowy przed złodziejami? Robotnicy zwykle zostawiają, czasami przez przypadek trochę sprzętu, który może paść łupem złodziei.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2014, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielu inwestorów montuje system alarmowy na budowie. Dobrym rozwiązaniem jest np Micra z Satel ponieważ poszczególne czujniki połączone są bezprzewodowo, więc montaż trwa szybko a gdy zajdzie taka konieczność, to można również bezproblemowo przestawić poszczególne czujki. Pod tym linkiem http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/11 2,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-cz esc-1.--male-obiekty znajdziesz więcej info na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2016, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre sa i systemy alarmowe ale tez dobrze jest jak ktos jest obecny na budowie cały czas. Dla tego ja jak budowałem do m wynająłem kontener z www.kontener-serwis.pl i w nim spałem

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto na pewno zabezpieczyć budowę, niestety dość często zdarzają się kradzieże. Ja byłem ostatnio w firmie Asmex i doradzili mi co wybrać, zamontowałem, nie mam problemów. A podgląd z kamery mam na kompie w domu nawet.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto na pewno zabezpieczyć budowę, niestety dość często zdarzają się kradzieże. Ja byłem ostatnio w firmie Asmex i doradzili mi co wybrać, zamontowałem, nie mam problemów. A podgląd z kamery mam na kompie w domu nawet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zadbać o to, aby miec dozorcę takigo placu budowy, niestety kradzieże zdarząją się często, wiec lepiej jak ktos tego pilnuje. Z tego co wiem to http://roka.szczecin.pl/oferta-firmy-roka/doz orowanie-mienia oferuje usługi ochroniarskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 05:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. W tym przypadku również polecam zainwestować w dobry system monitoringu, co w praktyce znacznie poprawi bezpieczeństwo na placu budowy, jak i potem już w samym domu.

www.Neoinstal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zabezpieczyć plac budowy i ogrodzić go tymczasowym ogrodzeniem budowlanym. Zapobiegnie to wtargnięciom niepożądanych osób na teren budowy. Unikniemy kradzieży i wypadków z osobami postronnymi. Polecam wam zgłosić się do firmy www.wynajemogrodzen.pl Oferują wynajem ogrodzeń budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

plac budowy niezabezpieczony to zbyt duże ryzyko
http://www.lizurej.pl/drzwi-wewnetrzne-drzwi- drewniane/systemy-drzwi/ukryte-bez-opasek/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

foods that contain polyphenols probiotics probiotics probiotics

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.
  • ogrodzenia Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Chciałabym wam polecić garaże blaszane prime garage znalazłam firmę która produkuje takie garaże z poleceń jakie widziałam na blogu wielotematycznym. Zamówiła...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >