Zabezpieczenie przed śniegiem na dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 listopada 2010, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Idzie zima, spadł pierwszy śnieg a ja zaczynam się zastanawiać jakie zabezpieczenie będzie dobre aby śnieg zalegający na dachu nie stał się zagrożeniem dla ludzi? W ubiegłym roku przy takich opadach jak teraz zatrudniałam ludzi by odśnieżali dach bo bałam się że przy większych opadach może się w końcu osunąć. Niestety jest to dosyć drogie rozwiązanie. Może znacie jakieś inne możliwości zabezpieczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2010, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lubię oszczędzać na bezpieczeństwie życia swojego i bliskich no ale to jest tylko Twoja sprawa. powiedz mi tylko jeszcze powiedz mi jak wysoki jest budynek? To jest domek czy jakaś firma? Jaki jest dach skośny? Płaski? Więcej informacji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

sniegomierz.pl - pojawiło się urządzenie do pomiaru ciężaru śniegu na dachu. Można w prosty sposób zobaczyć ile śniegu zalega na dachu i potem zadecydować czy odśnieżać czy jeszcze nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze możesz zrobić podgrzewany dach :) A tak na serio to chyba warto dla bezpieczeństwa zapłacić za odśnieżenie dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

nie podałaś zbyt wielu informacji na temat samego dachu, czy jest on bardzo spadzisty czy może jest nachylony pod niewielkim kątem. Jednak sposób na gromadzenie śniegu na dachu by ten nie osuwał się, dobrym pomysłem nie będzie. Skup się mimo wszystko na ludziach którzy w razie potrzeby pozbędą się zalegającego śniegu promocje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem na zalegający śnieg są drabiny przeciwśniegowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2015, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie firmy :P Tu masz cennik firmy Multi Projekt, która zajmuje się odśnieżaniem dachów.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie odnośnie drabin śnieżnych, nie myślałaś o płotkach śniegowych jak formie rozwiązania??

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Płotkach śniegowych albo śniegołapach, bo to może byĆ na prawdę przydatne szczególnie przy małych nachyleniu i od strony północnej, a nie jakieś mierniki. Przynajmniej tak według mnie będzie lepiej i na pewno taniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą, po co Ci z mierniki, jeżeli on będzie tylko sygnalizował potrzebę odśnieżania, a płotki/drabiny przeciwśniegowe dadzą konkretne efekty i mogą okazać się rozwiązaniem Twojego problemu.

Ten post był edytowany przez ottenjeden dnia: 13 maja 2015, 10:45
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też