Zabudowa kominka

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

13 października 2010, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym jakoś zabudować kominek ale nie mam zbytnio pomysłu? Czy możecie mi coś poradzić? Słyszałam że nie może być w około szklanych elementów gdyż mogą się stopić. Czy to prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2010, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo że szklane elementy nie powinny przylegać bezpośrednio do kominka bo faktycznie mogą się stopić. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest prosta zabudowa z cegieł. Ładnie wygląda i z pewnością nie będziesz miała żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2010, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o godne polecenia sposoby zabudowy obejrzyj sobie te obudowy kominkowe. Podsyłam Ci całą serię ponieważ nie określiłaś w jakim stylu chcesz zabudować kominek.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2010, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej będą wyglądały kafelki albo takie płytki imitujące kamienie. W sumie musisz wybrać coś co Ci się będzie podobało. A co do szkła to nie radzę gdyż faktycznie może się jakoś odkształcić.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kinga20 napisał:
Słyszałam że nie może być w
około szklanych elementów gdyż mogą się stopić. Czy to prawda?


W gruncie rzeczy obudowa kominka nie powinna się nagrzewać, więc nie ma obawy jeżeli będziesz chciała na niej umieścić szklany dekor. Szkło aby się stopić potrzebuje wysokiej temperatury, więc moim zdaniem, jeżeli nie będzie miało styczności z wkładem kominkowym to "stopienie" mu nie grozi.
Proszę przybliż mi pomysł na obudowę z tym szkłem. Jak wyobrażasz sobie taką aranżację?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2011, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawe pomysły na zabudowę kominka wprowadził Makroterm. Są to zabudowy, które instaluje się bez gipsowania, klejenia a wygląda elegancko i jest bardzo praktyczne. Tutaj możesz zobaczyć parę zdjęć:http://www.makroterm.pl/produkty/obudowy-glasssystem

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też