Zadaszenie tarasu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 października 2012, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka firma w Warszawie wykona zadaszenie tarasu tanio i solidnie?
Kogo możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2014, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Powrócę do tematu, bo sporo się nim ostatnio interesowałem. W lato skończyłem budowę domu i zabrałem się za taras. W http://www.najaprodex.com.pl/ znajdziecie takie zadaszenia – różnego rodzaju – nie musi być to zadaszenie stałe. Może być na przykład jakaś markiza balkonowa – na lato to świetne rozwiązanie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To coś w rodzaju altanki,oczywiście najlepiej jeżeli będzie wykonana z drewna plus ewentualnie szklany dach jak na powyższym zdjęciu. Jeżeli posiadasz trochę doświadczenia w tej kwestii to mając odpowiednie narzędzia,sam możesz wykonać takie zadaszenie.

www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam cos podobnego jak na zdjęciu nr 1 i kupiliśmy do tego płyty z plexi. Duzy wybor i niezle promocje maja a wysyłka na cala polske http://sklep.akces-plexi.pl. Ta firma ogolnie jest wiodaca jeśli chodzi o tworzywa sztuczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

sama szukam czegoś takiego, ale w pobliżu Krakowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie to wygląda, daszek szklany super sprawa, tylko zamocować to trzeba dobrze. LinealSystem robi mocowania do szkła, można u nich skonsultować i na pewno mogłoby powstać coś fajnego;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

wygląda bardzo fajnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo ładnie się prezentuje. Niestety dość mocno się nagrzewa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat to nie jest problemem, bo nikt nie dotyka dachu, więc jedyny minus z dużym nagrzewaniem się tego materiału, nie będzie przeszkadzał na co dzień. Całość wygląda estetycznie i co najważniejsze- znakomicie spełnia swoje zadanie jako ochrona przed deszczem oraz słońcem.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to dobre rozwiązanie. Chociaż wiadomo - nie dla każdego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >