Zadbane drewno tarasowe - zabezpieczone i zaimpregnowane przez olejowanie

« Powrót do artykułu: Zadbane drewno tarasowe - zabezpieczone... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

8 sierpnia 2019, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie zabezpieczenie to podstawa. Jak Parkietlux stawiał mi przy domu taras, zaimpregnowali go jak trzeba i już rok mija a z drewnem nie dzieje się nic złego. Okresowe impregnacje też będę u nich zamawiać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2022, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Vidaron dobrze zabezpiecza drewno. Na tarasie jednak jest sporo wody i słońca więc warto zaimpregnować, żeby dłużej służył. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2022, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Karol87 napisał: Vidaron dobrze zabezpiecza drewno. Na tarasie jednak jest
sporo wody i słońca więc warto zaimpregnować, żeby
dłużej służył. Pozdrawiam


Masz rację. U mnie taras bez zadaszenia więc ciagle narażony na coś.. słońce, deszcz itp. Sam również zabezpieczałem Vidaronem i sprawdza się w 100%. Drewno nadal wygląda ładnie i nic złego się z nim nie dzieje

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2022, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Se ató los botines, miró a sus compañeros, primero al cinco, le miró el pelo, los rasgos, el porte, pasó al ocho, luego al tres. Todos sonreían, seguros del triunfo. Miró la pared, pegado con cinta, estaba una estampa de cristo crucificado. http://www.el-precio-de-la-luz-hoy.es Se fijó en la cinta, era de papel, no quería centrarse en el cristo. Al final lo miró. Respiró hondo, a medida que sacaba el aire pedía. Te pido que me ayudés Quiero ser normal. Te prometo, hacer un hospital donde me lo pidas qu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2022, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie, która firma oferuje sterowanie do suszarni? Dokładniej chodzi mi o automatyczny system sterowania suszarnią. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Ventech. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.ventech.pl/sterowanie-do-suszarni /

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 356

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >