Zadbane drewno tarasowe - zabezpieczone i zaimpregnowane przez olejowanie

« Powrót do artykułu: Zadbane drewno tarasowe - zabezpieczone... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

8 sierpnia 2019, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie zabezpieczenie to podstawa. Jak Parkietlux stawiał mi przy domu taras, zaimpregnowali go jak trzeba i już rok mija a z drewnem nie dzieje się nic złego. Okresowe impregnacje też będę u nich zamawiać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Komfortowy taras, balkon i ogród Liczba postów: 22 Grupa: Ogród i dzi... Komfortowy taras to ładny taras z którego będziemy zadowoleni oraz który będzie funkcjonalny na co dzień. Polecam zastanowić się nad elegancką deską kompozytową...
  • Jacuzzi w ogrodzie lub na tarasie Liczba postów: 16 Grupa: Ogród i dzi... Jeżeli budowa baseny czy sauny to polecam skontaktować się z ofertą firmy asmar.info.pl. Ta firma budowała u mnie w domu saunę i powiem wam, że super to wyszło....
  • Jaki powinien być podjazd? Liczba postów: 30 Grupa: Ogród i dzi... Jeżeli nie macie pomysłu jak ma wyglądać wasz podjazd to warto zajrzeć na stronę firmy Jadar. Znajdziecie tam mnóstwo świetnych inspiracji. Firma zajmuje się pr...
  • Wykorzystanie kamienia w ogrodzie Liczba postów: 41 Grupa: Ogród i dzi... A czy kostka piaskowiec to według Was dobry materiał do wykonania placu podjazdowego do domu? Jak piaskowiec znosi mrozy?
  • Ogródek dla rodziny Liczba postów: 69 Grupa: Ogród i dzi... A czy takie altanki drewniane się sprawdzę? Chcę postawić coś takiego w swoim ogródku rodzinnym i nie wiem czy będzie odpowiednie i solidne.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18114 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >