Zagospodarowanie terenu - inne pomysły

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 października 2008, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad tym, jak jescze można wykorzystać teren i dobrze go zagospodraować, proponuję zastanwoienie się nad możliwością przyjęcia reklamy. Rynek reklamy jest bardzo chłonny, więc prawdopodobnie chętnego reklamodawcę znajdziecie nie tylko na wielki podświetlany billboard zasłaniający widok z okna, ale też na skromniejsze tablice reklamowe postawione na terenie działki czy powieszone na ogrodzeniu.

Zapraszam do przejrzenia i skorzystania z Katalogu miejsc na reklamy: http://miejsce-na-reklame.pl


Pozdrawiam
Igła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2009, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobra jak ktoś chce zarobić ale to oszpeca nasz ogródek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2010, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja. Ogród ma być miejscem, w którym się odpoczywa. Gdybyśmy chcieli oglądać reklamy, nie spędzalibyśmy czasu w ogrodzie tylko wśród gwaru miasta.
Ja obecnie planuję aranżację swojego ogrodu na wiosnę i podejrzałam ostatnio u znajomych ciekawe rozwiązanie z rzeźbą ogrodową, świetnie się komponuje - oczywiście o ile motyw przewodni aranżacji jest przemyślany i wyszukany. Spodobał mi się ten pomysł i zastawiam się nad wpleceniem rzeźby do mojego nudnego dotychczas ogrodu ;)
ciekawe projekty znalazłam na stronie firmy kamieniarskiej działającej w moim regionie - http://bazalt.info

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 03:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, jeśli ktoś mieszka przy krajówce to może nad takim czymś się zastanowić. Zawsze to kieszonkowe na fajki. Ale jak ktoś wybudował sobie domek w spokojnej okolicy, gdzie tylko on i sąsiedzi jeżdzą, to raczej nie wchodzi w grę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2011, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to nie jest warte tych dwustu zlotych więcej miesięcznie.. nie sądfzę żeby była możliwośc przyjecia reklamy bez konsekwencji w postaci oszpeconego ogródka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sądzę to samo co m4rekkk, nie jest taka reklama warta tych pieniędzy. Ogród powinien zostać ogrodem a nie miejscem środka masowego przekazu. No chyba że nie zależy komuś na tym to wtedy można się zdecydować na coś takiego

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ozdób do ogrodu, elementów wykończeniowych i kostek do ułożenia ścieżek jest dużo w Pozbru, także myślę ze warto zwrócić na nie dość sporo uwago.DZięki temu możesz na prawdę fajnie zaaranżować ogród.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Po zatrudnieniu odpowiednich specjalistów od aranżacji można stworzyć ogród, który również w jakiś sposób może posłużyć za reklamę i skupiac wzrok gapiow. Mysle, ze http://jarzembinski-ogrody.pl/ moga wykonac dla Ciebie taka robote, gdyz po tym, jakie cudowne rzeczy wykonali z moim ogrodem wcale bym sie nie zdziwil. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2017, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Poświęcenie kawałka ziemi na własny ogródek warzywny to świetny pomysł. Wiąże się z tym ciekawa zabawa, a także spore zdrowie, gdyż warzywka wyhodowane we własnym ogródku są bardzo zdrowe. Najwazniejsze to postawic na odpowiednie nasiona. Ja na przyklad zaopatrywalem się nasiona z oferty www.nasiona.pl - dzięki nim co sezon zbieram bardzo urodzajne warzywa. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 02:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na nieużywanym kawałku ziemi postawiłem zasadzić drzewka, rozne rodzaje. Zakupilem je od www.braciadebscy.pl co bylo pomyslem na 5+, gdyz bardzo szybko rosna, bardzo urodzajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >