Zakładka przy kominie.

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 października 2010, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio ekipa wykonywałam wokół mojego komina obróbki blacharskie. Wiadomo że muszą zrobić zakładkę i włożyć ją w tynk oraz częściowo w cegłę. Widziałem że zakładka miała może około 1cm. Teraz po ostatnich deszczach zauważyłem że i tak woda przedostaje się do domu. Czy blacharz nie zrobił zbyt małej zakładki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2010, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś mi się wydaje że 1 cm to faktycznie za mało. U mnie robiono zakładkę 2 centymetrową i nie mam żadnego problemu. Obróbki są nie tylko włożone w warstwę tynku ale również i częściowo w cegłę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2016, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

porozmawiać z fachowcem najlepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

może kominiarz pomoże, doradzi coś przy tym problemie, ja mam namiar na bardzo dobrą firmę kominiarską http://www.kominiarz.biz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ci firend.pl jak dla mnie świetna firma

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2020, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz materiałów uszczelniających to sprawdź ofertę producenta Braas i m.in taśmę Wakaflex 2 w dobrej cenie i naprawdę długiej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2020, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w zakresie pokryć dachowych radziłbym przede wszystkim wziąć pod uwagę dachówkę ceramiczną/betonową albo także blachodachowki panelowe która w przypadku Braas wyróżnia się pięknym stylem, dostępnymi kolorami oraz najniższa porowatością na rynku i skutecznymi zabezpieczeniami przy ceramice, jak i wersjach betonowych (podwójna powłoka akrylowa Lumino).

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, że mówimy o stropach na dachu, a tutaj niezawodność i jakość tego, z czego zostanie wykonana, jest bardzo ważna. W takich przypadkach zwracam się tylko do wiarygodnych dostawców https://artekon.pl/materialy-plytowe/plyty-md f/ Ci faceci mają naprawdę bardzo dobre materiały budowlane i słyszałem o nich tylko pozytywne recenzje. Ponadto kompetentni sprzedawcy zawsze pomogą zrozumieć, co jest lepsze w użyciu i do jakiego rodzaju pracy

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym niestety nie podpowiem, ale jeśli byście szukali kominów w dobrej cenie, to polecam TanieKominy.pl. W zeszłym roku okazało się, że musimy wymienić cały komin, bo poprzedni był wadliwy. Na szczęście dzięki tej firmie udało nam się kupić dobrej jakości komin w konkurencyjnej cenie i wszystko jest teraz w najlepszym porządku.

Ten post był edytowany przez Chemik88 dnia: 21 lutego 2022, 16:38
Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2022, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka. A nie wiecie może jak sprawa wygląda przy kupnie nasadów kominowych czy daszków ? Mam na myśli coś jak tutaj https://doba.pl/wroclaw/artykul/nasady-komino we-i-daszki-rodzaje-i-wlasciwosci/34710/17/noa123 Na co najbardziej zwrócić uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >