Zakup kartonów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 lipca 2017, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Orientujecie się, gdzie najtaniej mogę kupić dużą ilość kartonów? Będziemy przenosić biuro i na pewno pójdzie ich trochę. Nie chcemy przepłacić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą opcją są na pewno kartony klapowe Moja znajoma korzysta z takich rozwiązań w swoim magazynie i jest zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam przeprowadzkę więc jestem w temacie. Najlepiej opakowania kartonowe kupić u producenta. Widziałam ofertę http://janbox.pl/ i wydaje mi się być korzystna. Zobacz i sprawdź.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zakupić kartony od ich producenta. Od siebie mogę polecić ci www.wok-kartony.pl Mają bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaje kartonów. Ich produkty są solidne i dobrze wykonane, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... ciekawa oferta, jednak chyba bardziej przekonuje mnie ta > https://kartoniarnia.pl/ Jeśli chodzi o przeprowadzę to wymaga ona zakupu nie jednego czy dwóch kartonów ale konkretna ilość, a do tego niezbędna okazuje się folia, którą warto zabezpieczyć delikatniejsze rzeczy. Kartoniarnia oferuje to wszystko i wiele więcej, no i można liczyć na darmową wysyłkę.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 16 stycznia 2018, 14:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto spytać w jakimś sklepie, często mają na zbyciu za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze kartony archiwizacyjne, które nie tylko ułatwią Ci przeprowadzkę, ale też Twoje dokumenty będą zorganizowane znajdziesz w http://www.kartony.sklep.pl/sklep/opakowania- wysylkowe-skladane/pudelka-archiwizacyjne-z-wieczkiem-.html< /a> .

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza kartonami trzeba też zakupić inne rzeczy do zabezpieczenia produktów. Ja polecam wam zakup folii opakowaniowych od firmy www.foliapetroplast.pl Oferują folie do opakowań technicznych i artykułów spożywczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2018, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Kartony, wypełniacze do kartonów oraz różnego rodzaju folie i inne materiały do pakowania oferuje firma www.zapakujemy.pl Sam kupowałem ich produkty już wiele razy. Mają dobry stosunek jakości do ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą kartonów. Jeżeli takiej firmy jeszcze nie znaleźliście to skontaktujcie się z www.karton.com.pl Korzystam z ich usług od dawna i mogę ich polecić również wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >