Zakup altanki

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 marca 2012, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Szykuję się do pierwszego zakupu altanki ogrodowej. Wiem, że ważne jest:
- wykorzystane drewno
- zadaszenie
- wygląd

Czy coś jeszcze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2012, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej kupuj u sprawdzonego sprzedawcy, którego znasz. Może macie jakiegoś lokalnego dostawcę?
Drewno musi być solidne - dobra i dosyć tania jest sosna.
Przy zadaszeniu mogę polecić trzcinę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2012, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Lokalnego? Nie mamy. Tj. pewnie są jakieś firmy, które działają w tej branży, ale kompletnie one nie są mi znane. Nie robiliśmy jeszcze podobnych zakupów. Sosna, a jakieś inne jeszcze? Widzę, że coraz częściej pojawia się drewno egzotyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2012, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nieco inaczej. Zobacz to - http://www.polgard.com.pl/pl/altana/id/4
To jest altanka, która powinna spełnić wasze oczekiwania. Obejrzyj, porównaj i sam zdecyduj ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż... wygląda pięknie ;-) Widziałem kilka razy przy drodze altany, również w firmach, które je produkują. Na tej stronie widzę projekty z kosmosu ;-) http://www.polgard.com.pl/pl/altana/id/9 - nie wiedziałem, że takie altanki istnieją ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2012, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow niesamowita ta altana którą pokazuje gabon, jestem w szoku :D Pierwszy raz widzę takie zapierające dech w piersi projekty ciekawie wygląda, i miło się grilluje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2012, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

I chyba dokładnie na coś w tym stylu się zdecydujemy. To dopiero będzie szał w okolicy ;-) Takiej altany u nas nikt nie ma. Nie spodziewałem się, że trafimy na coś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2012, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No niezłe niezłe to jak gdzieś tam będę w trasie i zobaczę taką altankę to będę wiedział że to gabon mieszka tu sobie :D

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie naśmiewaj się :P
Nie żeby mi zależało na opinii innych, ale chyba ludzie w okolicy mają te altanki jakość przestarzałe. Genialna jest również ta:
http://www.polgard.com.pl/pl/altana/id/10 ale raczej pozostanę przy tamtej ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta wydaje mi się że bardziej jest w stylu japońskim, poprzedni projekt altanki był lepszy :) Masz rację zostań przy poprzednim :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >