Zakup altanki

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 kwietnia 2012, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, to chyba Japonia, ale projekt moim zdaniem również jest genialny ;-)
Czy ktoś z was ma w swoim ogrodzie taką altankę? Szczerze mówiąc na własny oczy widziałem tylko takie tradycyjne (raczej nudne ;/)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ej no ja się absolutnie nie naśmiewam :D Mówię sobie tylko ;) heheh no ta japońska też jest fajna ale również potwierdzam że poprzednia zrobiła na mnie wieksze wrażenie, ja u znajomych widze wszystkie takie same altanki a to juz nudne fajna taka odskocznia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2012, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie - wszędzie flaki z olejem. U mnie w miejscowości wygląda to tak, jakby wszyscy kupili dokładnie ten sam wzór, albo kupowali u tego samego gościa. Czas na zmiany ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe niczym w amerykańskiej dzielnicy domków jednorodzinnych, wszystko to samo nawet elewacje w tym samym kolorze, momentami to nawet przerażające :D Pewnie zmiany czas zacząć, i obalać mity, pomimo że momentami możemy zostać postrzegani jako niespełna rozumu, tak to już w naszym kraju bywa :D

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2012, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W Polsce nie jest łatwo odchodzić od normy - niestety, taki naród, ale co tam. Trzeba iść za własnymi oczekiwaniami. Zresztą, już niedługo przekonamy się, jakie są reakcje osób w okolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2012, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Koniecznie daj znać jak już będziesz właścicielem tej altanki i poprosimy o zdjęcia ;) Przeczytałam cały wątek i super pomysły na altankę, ja chyba i wy z resztą też mamy pogląd bardziej europejski a polska nie jest jeszcze na to gotowa ;) ja tam lubie wyróżniać się z tłumu co nawet moja miniatura zdjęcia o tym mówi :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2012, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na poważnie zamówiliście altanę? Dokładnie tamtą?
Jeśli tak, to kiedy masz ją mieć?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2012, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamówiona i to z wielkim zadowoleniem kupujących ;-)
Mamy poczekać 2 tygodnie na dostawę. Fajnie gdyby udało się nieco szybciej bo na długi weekend zapowiadają piękną pogodę. Zobaczymy jak będzie - oby rzeczywiście było ciepełko, a dostawa była szybka ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2012, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma być naprawdę ciepło - sami robimy spore spotkanie w gronie znajomych ;-)
Musi być super - tylko pogoda może wszystko zniszczyć :(

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam do was pytanie - czym trzeba pielęgnować altanę, by maksymalnie długo służyła? Jakieś płyny czy kremy do tego są?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >