Zakup koparki.

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

8 września 2015, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Może lepiej po prostu wynająć? Jeżeli tak to ja Ci mogę polecic to miejsce www.cm-construction.pl naprawde wszystko sprawnie da się u nich załatwić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

no to wlasnie wszystko zalezy jak duzo jest pracy. Firma w ktorej poprzednio pracowałem wynajmowała taki sprzęt jak koparki, koparkoładwoarki czy wywrotki od tej firmy http://koparkoladowarka.ostroleka.pl z Ostrołęki. Oni maja konkurencyjne ceny, więc to się akurat bardziej opłacilo niż zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2015, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie jestem co do tego przekonany, oczywiście to zależy od tego ile będziecie korzystać z tej koparki, ale generalnie jej wynajem zawsze się będzie bardziej opłacał, przeliczałem to wielokrotnie i na wynajmie sprzętu budowlanego od www.ramirent.pl, naprawdę udało mi się zarobić i cieszę się, że takie firmy działają.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2016, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy ostatniej dużej inwestycji skorzystałem z usług wynajęcia koparkio d firmy Uniwersal i bardzo ją każdemu polecam. mimo że planowałem zakupić taki sprzęt , Działa na terenie małopolski, śląska i podkarpacia

http://www.dzwigi-uniwersal.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 00:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem podobny dylemat. Kupno czy wynajem sprzętu budowlanego. Ale ostatecznie zdecydowałem się na wynajem i w ostatecznym rozrachunku wyszło mi to dużo taniej. Także polecam przede wszystkim oszacować długość prac i wtedy liczyć koszta związane z inwestycją. Nie mniej sprzet budowlany sprawdził się świetnie. Po za kończeniu prac nie musiałem się martwić jego sprzedażą. Może dla pewności przejrzyj sobie ofertę wypożyczalni, z której ja korzystałem tj. www.ramirent.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2017, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, mi sie wydaje, że lepiej wynająć.. po co kupowac od razu ;) Zwłaszcza, jak można skorzystać z tak korzystnej oferty jak tak http://www.zuk-swiecie.pl/oferta/koparka-lado warki-3 ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim, którzy planują zakup koparki mogę polecić firmę www.zama.com.pl Kupiłem koparkę od nich i działa świetnie. Sprzedają dobry sprzęt budowlany w dobrych cenach. Zajmują się również sprzedażą części do maszyn budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego czy będziesz potem faktycznie korzystał z koparki czy też raczej bezie to jednorazowa akcja, jeżeli opcja nr 2 to dla mnie osobiście kupno na własność takiego sprzętu mija się z celem.


PHUBestBud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2018, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A ni emyśleliście, żeby skorzystać z usług firmy, która się zajmuje tkaimi usługami? My korzystaliśmy z http://www.uslugiminikoparkalodz.pl - są naprawdę świetni.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór koparek i minikoparek znajdziecie w ofercie firmy www.zama.com.pl Prowadzę firmę budowlaną i zakupiłem kilka maszyn od nich. Oferują świetne maszyny budowlane w dobrych cenach, więc warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >