Zakup mieszkania bez zagrożeń

« Powrót do artykułu: Zakup mieszkania bez zagrożeń | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

9 stycznia 2019, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

home loans for people with bad credit mortgage rates for investment property va loans refinance mortgage refinance home loan

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2019, 11:47

Kupując mieszkanie trzeba zabezpieczyć się u notariusza. Wtedy przekazanie mieszkania odbędzie się zgodnie z prawem. Jeżeli poszukujecie dobrej kancelarii notarialnej, która się tym zajmuje to polecam wam www.notariuszizabelafal.pl Notariusz ten znajduje się w Gdańsku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 09:04

Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sprawdzonej firmy, która pomoże nam w zakupie mieszkania. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą to skontaktujcie się z www.mieszkaniami.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2019, 10:21

Warto poszukać sprawdzonego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Ja w 2017 roku nabyłem mieszkanie w Poznaniu od www.libra.info.pl. Cały blok jest bardzo dobrze przemyślany, a mieszkania ustawne i łatwe do zaaranżowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2019, 10:24

best auto insurance rates

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2019, 11:20

Zgodzę się z tym że warto postawić na sprawdzonego dewelopera, też myślę o zakupie mieszkania na osiedlu Nowa Grochowska i jest to osiedle budowane właśnie przez dobrego dewelopera znanego od lat

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2019, 12:12

Najlepiej rozejrzeć się za dobrym biurem nieruchomości. Ono sprawdza mieszkania pod względem ewentualnych oszust i naciągnięć. Jeżeli poszukujecie czegoś w południowej części województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z http://dgr.nieruchomosci.pl/ Od nich na pewno zakupicie niezłe mieszkanie lub dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2019, 20:08

Znaleźć dobrego dewelopera to nie lada wyzwanie. Mi się udało. Trafiłam na firmę www.smigielskigroup.pl. Współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo. To uczciwi i rzetelni handlowcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 14:59

Ja właśnie przymierzam się do zakupu mieszkania tutaj http://dom-bud.pl/Inwestycje/zaczarowany-mlyn -ul-kaczary/ . Bliska mi rodzina poleciła mi ich, ponieważ już wcześniej kupowali od nich mieszkanie i podobno bardzo pomocny deweloper, jeżeli chodzi o formalności, których nie ukrywam trochę się boje. Podobno jest masa załatwiania, jak się kupuje coś własnego, ale oni sami podobno podpowiadają co i jak, gdzie i z kim załatwić.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2019, 16:57

Zakup mieszkania to 1 sprawa, ale bardzo ważny jest jego odbiór. Bardzo często zdarza się tak, że budynek nie został wykonany poprawnie i deweloper nie wywiązał się z umowy w 100%. Przy każdym odbiorze, warto wiedzieć na co należy zwracać uwagę. Na stronie https://www.umowadeweloperska.pl/odbior/ możecie dowiedzieć się o tym więcej.

Ten post był edytowany przez pocahontas1 dnia: 4 lipca 2019, 14:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17982 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >