Zaliczki przed rozpoczęciem remontu przez firmę budowlaną.

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

27 maja 2011, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje pytanie dotyczy rzetelności, fachowości oraz dotrzymywania terminów przez firmy budowlane. Z praktyki wygląda to tak, przychodzi firma ogląda, oczywiście wszystko jest proste, remont zamyka się w tygodniu, firma kupuje potrzebne materiały, bierze zaliczkę i tutaj optymizm się kończy. Remont przeciąga się do 2, 3 miechów, przychodzą kiedy im pasi, w sumie dotali zaliczkę więc nikt nie zrezygnuje. Jak się powinno zachować? Spisać umowę? Nie dawać zaliczek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2011, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wszystkie firmy to oszuści są również firmy, które dotrzymują warunków umowy, jednak zdarzają się takie o których piszesz. Według mnie nie powinno się dawać dużej zaliczki ekipie remontowej, jedynie dać pieniądze na zakup potrzebnych materiałów, jeżeli chodzi o umowy według mnie jest to mało praktykowane bo jak wiemy większość ekip robi remonty na umowy słowne nie wystawiając żadnych faktur ani rachunków, ale umowa jest jak najbardziej odpowiednim narzędziem aby zmobilizować firmę, jedyny problem to sformułowanie umowy tak aby miała moc prawną.
Pozdrawiam:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2011, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w pełni z monkiem. Zawierając współpracę z fachowcem musisz wyczulić wszystkie zmysły, przemyśleć trzy razy od początku do końca to co mówią i popytać wśród innych o opinię. Osobiście polecam Dolnośląską Grupę Budowlaną, bo to jest naprawdę warta uwagi ekipa, pełen profesjonalizm i zero stresu i niespodziewanych kłopotów. Kontakt na grupadolnoslaska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >