Zaluzje czy rolety?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 marca 2012, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam rolety. W poprzednim mieszkaniu miałem żaluzje. jak sa odsłonięte na całej długosci okna , zabieraja duzo swiatła,moja rodzina też lenistwem sie wykazywała , nie sciągała żaluzji jedynie odsłaniała,zęsto linki od ściągacza się zrywają. Czyszczenie żmudne i czasochłonne. Polecam rolety , zasłaniasz tylko na noc a w dzien, czy chcesz czy nie, musisz odłsonić i światło dopuscić. kiwaty lepiej to znosza. Rolety rónież nie brudza sie tak, są praktyczniejsze w uzyciu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2012, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie żaluzje to jedynie zbieranina kurzu, brudu, i idealnego miejsca do rozwoju bakterii, jak najbardziej idealne według mnie są rolety, i dzięki że ktoś o takich pomyslał ;()

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2012, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

coś w tym jest, że żaluzje zbierają tylko kurz, ale tak z drugiej strony patrząc to może tylko nasze wyobrażenie, jak się komuś nie podobają żaluzje to może przecież sobie roletę zamontować np, taką http://www.wimarol.pl/oferta5.php i po problemie osadzającego się kurzu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2012, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, że żaluzje zbierają kurz i nie jestem raczej ich zwolennikiem, wolę roletki. Ale ostatnio odwiedziłem sklep Słoneczne Markizy w Poznaniu na Dąbrowskiego i taka miła pani pokazała mi super żaluzje drewniane. To już nie te żaluzje co kiedyś. Polecam odwiedzić ten punkt, lub inny - bo to jest sieć, i zobaczyć co mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz także zdecydowanie bardziej mogę polecić rolet. Bardzo fajnie się prezentują,można je dobrać pod względem kolorystycznym,oraz są skuteczniejsze niz żaluzje w oknach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2013, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co komu pasuje. Jednym podobają się żaluzje, innym rolety, innym jeszcze firany. Musisz zdecydować co dla Ciebie będzie najbardziej praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2013, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co komu pasuje. Jednym podobają się żaluzje, innym rolety, innym jeszcze firany. Musisz zdecydować co dla Ciebie będzie najbardziej praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda opinii było tutaj już mnóstwo wiec napisze krótko: Rolety- ponieważ nie są drogie,nie wymagają żadnej pielęgnacji no i przede wszystkim zapewniają dużo prywatności,w końcu właśnie o to chodzi.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2013, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Zetka napisał: Dla mnie żaluzje to jedynie zbieranina kurzu, brudu, i
idealnego miejsca do rozwoju bakterii, jak najbardziej
idealne według mnie są rolety, i dzięki że ktoś o
takich pomyslał ;()


potwierdzam że żaluzje to idealne warunki dla kurzy oraz brudu i z tego powodu już nigdy nie będę stosowała żaluzji.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2013, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

bambusowe są ładne ale niepraktyczne, generalnie roletymoże jeśli chodzi o wygląd nie są najlepsza opcją ale pod względem funkcjonalności i wygody użytkowania nie zastąpiłbym na nić innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19196 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >