Zaluzje czy rolety?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2009, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak myślicie? Do pokoju lepsze są żaluzje czy rolety?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2009, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

rolety są praktyczniejsze. Ja miałam wszędzie żaluzje i teraz stopniowo je wymieniam na rolety :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2009, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale rolety się często psują. Mam rolety w jednym pokoju i teraz nie mogę zasłonić okna. Zepsuł się mechanizm ,który blokuje roletę na dole. Żaluzje psują się rzadziej, tylko że w mieszkaniu jest trochę ciemniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2009, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

przy żaluzjach możesz sobie regulować stopień zasłonienia okna, zależy pod jakim kątem je ustawisz, nie musisz całkowicie zasłaniać okna tylko ustawić je tak aby światło wpadało Ci do pokoju np w dzień. a rolet już nie można tak regulować jak opuścisz to całkowicie zasłaniasz okno :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam żaluzje, w dzień podciągam calkiem do góry żeby było jaśniej, a na noc opuszczam. Jak na razie jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2010, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja tam wole rolety :) są wygodne, ładne, praktyczne ;) żaluzje są staromodne, w latach 90tych w co drugim mieszkaniu były. Do tego wsrod rolet jest ogromny wybor, bo sa z roznego materialu, w roznych kolorach :D

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2011, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam żaluzje drewniane - to odrobina luksusu, na który możemy sobie pozwolić.
Kupiłam w "lenex" duże żaluzje o piórach 50mm- są super, nadają ciepła i prestiżu
www.zaluzje-roletki.pl
ttp://otobiznes.pl/cs11187-lenex

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w kuchni rolety rzymskie, ale w niektórych pokojach zwyczajne rolety, żaluzje kojarzą mi się z biurem a nie z domowym ciepłem, wolę roletę w przyjemnym kolorze (ale jako laik kwestiach technicznych, polegałam na pomocy panów z firmy Lira Dom. Tak sobie myślę, że pewnie żaluzje drewniane ładnie by wyglądały ale niestety są o wiele droższe. Jednak przy ostatecznej decyzji warto zastanowić się co będzie lepiej pasowało do wnętrza :), lepiej zawczasu o tym pomyśleć, niż później wymieniać meble czy dodatki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w swoim domku posiadam rolety. Jestem bardzo zadowolona z nich szybko się czyszczą i gdy je zasłonie dają mi fajny świetlny kolor w mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat jak rzeka, długi i szeroki, a praktyce i tak wychodzi jak co komu pasuje. Nie można tak w jednym zdaniu powiedzieć co jest lepsze, bo jedni się z tym zgodzą a drudzy nie, ja mogę odpowiedzieć tylko ze swojej strony, co jest dla mnie praktyczniejsze, i to są rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >