Żaluzje i rolety okienne do pokoju ucznia

« Powrót do artykułu: Żaluzje i rolety okienne do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

12 listopada 2018, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że rolety okienne dzień-noc , które zakupiłem od https://www.roletymobi.pl/ powinny okazać się znakomitym wyborem. Doskonale spisują się nie tylko w pokoju mojego syna, ale i w całym domu. Charakteryzuje je bardzo solidna jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2018, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie w tej kwestii, rolety rzymskie dzień-noc, to bardzo dobre rozwiązanie które z pewnością sprawdzi się w pokoju ucznia. Jest wygodne i można je wykonać bardzo niskim kosztem.


KM-meble.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2019, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także posiadam rolety choć uważam, że żaluzje są również dobrym rozwiązaniem. Szeroki wybór niedrogich i ładnych żaluzji oraz rolet znajdziesz na www.dario-biuro.pl. Ja wybrałem rolety Prestiż w jasnym odcieniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2019, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najładniejsze i najbardziej funkcjonalne rolety, żaluzję czy plisy oferuję firma www.sunmar-rolety.com.pl. W moim domu nie uznajemy firanek i dla tego zamontowane są w kuchni żaluzję a w pokojach rolety - wszystkie z Sunmar.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o wybór rolet to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę sklepu https://www.karnix.pl gdzie znajdziesz ich bardzo duży wybór zarówno noc/dzień, plisowane, czy klasyczne bezinwazyjne. Do tego w razie pytań zawsze można liczyć na dużą pomoc ich obsługi klienta i też niezłe promocyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2019, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Roletex ma ciekawa rozwiązania, jeśli chodzi o rolety i żaluzje. Można się tam zaopatrzyć kompleksowo. Na pewno każdy tam znajdzie produkty do każdego pomieszczenia. Plusem jest to, że firma od lat jest na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2020, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z tym że plisy bedą dobrym wyborem do pokoju ucznia :) Młody musi mieć dobre oświetlenie w pokoju, a takie plisy pozwalają na swobodne ustawianie. Zerknijcie sobie na ofertę producenta Nafi - tam mają tego sporo

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się również rolety dzień/ noc https://rollcenter.pl/rolety-dzien-noc . To jedne z rolet, które są najczęściej wybierane. Można znaleźć ich najróżniejsze typy, dlatego można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Co fajne montaż ich nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest bardzo prosty.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie nie sprawdzą się ani żaluzje ani rolety. Do pokoju ucznia (i nie tylko) sprawdzą się plisy okienne Nafi http://www.plisa.sklep.pl/ - dziecko będą samo mogło regulować stopień zaciemnienia :) to bardzo wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2020, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto zdecydować się na takie shuttersy w sypialni bo w przeciwieństwie do firan czy zasłon - nie zbierają one kurzu i nie brudzą się tak jak materiał. Dodatkowo są dobrym zabezpieczeniem domu przed nadmiernym przegrzewaniem i są bardzo stylowe :) Można je montować tradycyjnie jak i w oknach dachowych - praktycznie w każdym pomieszczeniu domu.

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 29 lipca 2020, 23:28
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >