Żaluzje i rolety okienne do pokoju ucznia

« Powrót do artykułu: Żaluzje i rolety okienne do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

25 kwietnia 2018, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem do pokoju dziecka rolety z www.dario-biuro.pl. Mają kilka stopni regulacji i modny kształt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2018, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

My rolety do domu kupiliśmy do każdego pokoju od firmy http://janar-rolety.pl/. Rolety bardzo dobrze spełniają swoją funkcję i są super dobre do czyszczenia. W sklepie Janar można kupić rolety, żaluzję, plisy a nawet moskitiery.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2018, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o to aby po prostu zasłonić okno to polecam aluzje, które moim zdaniem są trwałe i solidne, rolety też będą dobrą alternatywa, ale jakość nieco niższa niż żaluzje.

www.Mechdecor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety które mają kilka stopni regulacji? Masz na myśli rolety dzień/noc czy jakieś inne rozwiązanie? Z reguły każdą roletę można podnieść i opuścić, więc każda ma wiele stopni regulacji ;) Jeżeli szukacie konkretnego sklepu, polecam kupować na rolety.eu. To sklep, a zarazem producent rolet i karniszy, dzięki czemu ceny są niższe niż w jakimkolwiek sklepie czy markecie. Wybór jest ogromny, a oczywiście zakupy przez internet zawsze będą wygodniejsze niż w stacjonarnym markecie. Przy większych zamówieniach, oferują darmowy dowóz.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2018, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się żaluzję drewniane bo wnoszą ciepło do pokoju. Bardzo dobra ofertę na żaluzję drewniane i rolety znalazłam w firmie http://sunmar-rolety.com.pl/zaluzje/. Do swojego mieszkania kupiłam rolety do pokoju dzieci a do naszej sypialni żaluzję drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2018, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierz jedną z tych opcji, czyli albo rolety albo żaluzje, w moim przekonaniu lepiej sprawdzą się żaluzje, które sa po prostu bardziej praktyczne.

Laminadar.com

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2018, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór pod tym kątem jest całkiem spory, ale ja osobiście zdecydowałem się na rolety od firmy Roltex z Wrocławia i była to dobra decyzja, bo wyglądają ładnie i są solidnie wykonane.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2018, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy artykuł. Także zastanawialiśmy się z żoną jakie rolety zamówić do pokoju dziecka. Wybraliśmy rolety dzień-noc i spisują się bardzo dobrze. Działają bezawaryjnie i dobrze zaciemniają pomieszczenie. Rolety zamówiliśmy od firmy www.dario-sklep.pl, gdyby ktoś z Was także poszukiwał podobnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze chyba są rolety materiałowe tylko one czasem lubią się psuć. Zawsze warto miec pod ręką akcesoria do rolet wewnętrznych np jakieś haczyki do mocowania czy mechanizm do rozwijania rolety bo jak sie urwie kawałek plastiku to raczej sklejenie go jest nie możliwe. Akcesoria na zapas możecie zamówić od DecoDesign. To producent rolet, mają też elementy montażowe do różnego typu rolet.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne rolety mają w firmie http://janar-rolety.pl/. W firmie Janar super ceny i dobre jakościowo materiały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >