Żaluzje pionowe

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 września 2015, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma ma takie żaluzje i bardzo fajnie przedstawia się to w praktyce,wiec warto. Druga kwestia to cena- podaj jaki budżet posiadasz i wtedy doradzimy co będzie najbardziej odpowiednie.


www.Maglife.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2015, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież żaluzje pionowe nie muszą być aż takie "sztywne", warto przejrzeć kilka wersji kolorystycznych,wzorów czy szablonów, po czym dopiero zdecydować się na ten jeden,który będzie najbardziej odpowiedni. Akurat tym zajmujemy sie na co dzień,możesz sprawdzić na www.Vitre.net.pl i wybrać coś dla siebie,zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Verticale mogą świetnie wyglądać także w pomieszczeniach mieszkalnych. Trzeba je tylko odpowiednio dobrać do wnętrza. Tutaj http://www.wystroj-okien.pl/_blog/53-Vertical e_%E2%80%93_czy_aby_tylko_do_biura_i_pomieszczen_o_surowym_k limacie.html jest bardzo fajny artykuł na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

pionowe kojarzą mi się wyłącznie z biurem

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko,również w wielu zwykłych domach rodzinnych montowane są żaluzje jako ciekawa alternatywa dla rolet dzień/noc. To na co się zdecydujemy zależy głównie od naszego gustu.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2016, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje są trochę trudne do czyszczenia, lepiej np. zainwestować w zewnętrzne markizy pionowe, coś takiego jak fakro ma. Też mega ładnie wyglądają, a do tego jeszcze dobrze chronią przed słońcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2019, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie każde żaluzje są spoko. Jak Ci się podoba to się decyduj.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2021, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zrezygnowałam po prostu z firan na rzecz markiz do okien Fakro. To super rozwiązanie praktyczne zwłaszcza latem, gdzie trzeba ograniczyć nasłonecznienie. Markizy bardzo dobrze zaciemniają, ale nie odcinają dopływu światła do pomieszczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 364

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >