Zanim kupimy deskę sedesową

« Powrót do artykułu: Zanim kupimy deskę sedesową | « Powrót do grupy: Wnętrza

6 lutego 2019, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Deska sedesowa to jedno, sama miska wc to drugie. Ani jedno ani drugie nie powinno być słabej jakości, bo to od razu przełoży się na jakość użytkowania. Polecam jak chcecie mieć coś ekstra kupić miskę firmy Massi. Świetna jakość, prosty montaż, łatwość czyszczenia. Jak dla mnie mega komfortowe rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik warzechus napisał: Deska sedesowa to jedno, sama miska wc to drugie. Ani jedno ani drugie nie powinno być słabej jakości, bo to od razu
przełoży się na jakość użytkowania. Polecam jak chcecie mieć coś ekstra kupić miskę firmy Massi. Świetna
jakość, prosty montaż, łatwość czyszczenia. Jak dla mnie mega komfortowe rozwiązanie


W 100% się z tobą zgadzam. Mam też łazienkę, która jest wyposażona w produkty Massi i sobie chwalę. Bardzo dobre jakość, prosto utrzymać powłokę w czystości, nie widać zabrudzeń, nie rysuje się, ogólnie bardzo dobra jakość wykonania, co trzeba bardzo mocno podkreślić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >