Żarówki energooszczędne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 lutego 2015, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik fortitudo napisał: Dokładnie LED'ówki są dość starą technologią lecz
dopiero od niedawna ma swoje zastosowanie w domach opłaca
się oczywiście, że tak mniejsze złożycie energii, cena
też nie jest suuper duża...
To prawda, technologia LED znana jest od dawna, jednak dopiero od ostatnich kilkunastu lat jest powszechnie stosowana w naszych domach czy mieszkaniach. Tak jak mówisz, to duża oszczędność, zwłaszcza, że żarówka 3W potrafi świecić jak żarówka 18-30W. Poza tym warto zwrócić uwagę na żywotność takich żarówek, wynosi ona od 20 tysięcy godzin do 50 tysięcy godzin. Ja od dawna mam w domu żarówki LED, są różnych producentów, ale kupowane były w internetowym sklepie emi-led.pl, bo akurat tam znalazłem je w dobrej cenie.

Ten post był edytowany przez krzysiekw dnia: 24 lutego 2015, 18:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2015, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystam z żarówek led już od dawna, zawsze kupuje je w jednym sprawdzonym źródle i jest to hurtownia www.elektro-sal.pl :) na szczęście ceny są niskie i mam też kartę rabatową :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o ledowych?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie w całym domu i jestem zdania,ze są zdecydowanie lepsze niż tradycyjne żarówki energooszczędne. Po pierwsze są mniej awaryjne bo nie zdarza się aby jakaś się spaliła. Po drugie zużycie prądu w mieszkaniu jest mniejsze. Nie są tanie ale mozna sporo zaoszczędzić zamawiając je w sieci.
Sam kupowałem tutaj:
https://www.perfektmarket.com.pl/

W sklepie jest spory wybór tak więc możesz dopytać się co polecają. Goście którzy tam pracują znają się na rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 07:25

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że warto z takich korzystać, to naprawdę dobra i skuteczne inwestycja. Sam korzystam z kilku takich żarówek i naprawdę nie narzekam. Nie dośc, że mocno świecą, to jeszcze mam mniejsze rachunki za prąd

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2016, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie żarówki są drogie. Ale warto w nie zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, w dobre oświetlenie warto zainwestować, bo jest to przeważanie zakup na lata. Ja żarówki od lat kupuję w http://230volt.pl/ i działają maksymalną ilość czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre oświetlenie to podstawa. Zarówno w domu jak i w pracy. Ja kupuję żarówki ledowe z oferty http://www.elektryk.pl/, bo mam do tego sklepu zaufanie i przekonuje mnie ogromny asortyment poroduktów wysokiej jakośći.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2019, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli energooszczędne to na dzień dzisiejszy najlepsze są oczywiście żarówki led. Istnieje wiele sklepów takich jak amper.pl gdzie w dobrych cenach można tego rodzaju rzeczy zamówić wiec nie ma wiekszych problemow i powiem Wam, ze odkad ja uzywam takich w domu to faktycznie place o kilkadziesiat zlotych mniej za prad wiec daje to efekt i sie oplaca :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2020, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalecam pomyśleć nad żarówkami LED, które ostatnimi czasy biją rekordy popularności. Sklep Mikam https://mikamsklep.pl/15-zarowki-led posiada ich całkiem sporo, ale również i pozostałe źródła światła typu LED. To zdecydowanie najrozsądniejszy wybór, jeśli chodzi o energooszczędność, także weź to pod uwagę!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 142 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >