Zarządca nieruchomości

« Powrót do grupy: Moja budowa

27 października 2020, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Poszukuję dobrego zarządcy nieruchomości, który weźmie pod opiekę moje mieszkania z okolic Wrocławia. Znajomy podesłał mi coś takiego: wspólnota mieszkaniowa wrocław, ale zanim się ostatecznie zdecyduję, chcę zdobyć jak najwięcej informacji. Może ktoś z was słyszał?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2023, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w bloku od 7 lat i powiem wam szczerze, ze nie jest źle. Jedynym naszym problemem jest zarzadca... Niby jest a jakby go nie było. Bałagan na osiedlu i klatkach schodowych, lokatorzy, którzy zalegają z czynszem, psujące się windy itd. Ostatnio wyszła propozycja zmiany zarządcy na firmę Fadrowski i chyba zrobimy głosowanie. Czas najwyższy na zmiany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2023, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nigdy nie słyszałem o tej firmie, więc nie mogę wypowiedzieć się na jej temat. Mogę polecić Ci jednak Per Modum z Warszawy - znają się na swojej pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2023, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Dziś chcę podzielić się informacją na temat taniej energii elektrycznej dla spółdzielni. Szukając rozwiązań dla swojej wspólnoty, natrafiłem na stronę, na której można znaleźć oferty, które mogą pomóc zaoszczędzić na rachunkach za prąd i ciepło.
Jeśli jesteście ciekawi, to warto zajrzeć na tanią energię dla spółdzielni. W moim odczuciu, to może być świetna opcja dla Waszej społeczności. Ale chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat, więc sprawdźcie i dajcie znać, co sądzicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >