Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami

« Powrót do grupy: Wspólnoty mieszkaniowe

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 listopada 2015, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

AGIS NIERUCHOMOŚCI oferuje pełen zakres obrotu i zarządzania nieruchomościami. Kompleksowa obsługa Wspólnot Mieszkaniowych, budynków komercyjnych oraz inwestycji deweloperskich. Przekształcanie budynków spółdzielni we Wspólnoty Mieszkaniowe.
Firma AGIS NIERUCHOMOŚCI powstała w roku 2005 założona przez licencjonowanego Zarządcę Nieruchomości oraz Pośrednika w obrocie nieruchomościami Agnieszkę Kamińską.

Wieloletnie doświadczenie, stale zdobywana wiedza oraz wnikliwa obserwacja rynku nieruchomości pozwoliła na stworzenie zespołu, który dzięki wysokim kwalifikacjom zapewni Państwu profesjonalny i rzetelny zakres obsługi nieruchomości.

Przedmiotem działalności firmy AGIS NIERUCHOMOŚCI jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (galerie handlowe, biurowce, hale, magazyny), property & facility management wraz z komercjalizacja nieruchomości, administrowanie nieruchomościami mieszkaniowymi (prywatnymi oraz z zasobu państwowego), pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także szereg kompleksowych usług mających na celu właściwe wywiązywanie się z zawartych kontraktów.

Świadcząc swoje usługi firma AGIS kieruje się standardami zawodowymi, zasadami etyki zawodowej i przepisami prawa. Wykonując powierzone zlecenia dostosowuje strategie Know-How indywidualnie dla każdego klienta, wdrażając nowoczesne rozwiązania biznesowe.

Początkowo z racji umiejscowienia firma zawężała zakres swojej działalności do województwa pomorskiego, w chwili obecnej obsługujemy nieruchomości na terenie całego kraju posiadając siedem oddziałów: Warszawa ,Rumia, Gdynia, Wejherowo, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Bydgoszcz,
Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.agis.nieruchomosci.pl
Wszelkie zapytania prosimy kierować na info@agis.nieruchomosci.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez żadnego zarządu byłoby jeszcze gorzej, przynajmniej ktoś ma nad tym kontrolę, bez zarządu byłyby same kłótnie i nigdy by nic nie było zrobione. W moim przypadku zarządza firma GESTOR i wszystko jest prowadzone porządnie, mamy ocieplony budynek, klatki są zadbane w tym roku były na nowo malowane, nie mam na co narzekać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2016, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się - dobry zarząd osiedla to kluczowa kwestia jesli chodzi o wszelkie sprawy organizacyjne. Niestetty, nie wszystkie firmy oferują kompleksowe zarządzanie nieruchomościami - ja ze swojej strony polecam np. warszawską firmę Zawisza Nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się składa, że moim osiedlem także zarządza firma Zawisza Nieruchomości. Są to rzetelni ludzie, nie mieliśmy do tej pory żadnych zgrzytów, na zebraniach także zawsze dowiadujemy się wszystkiego co potrzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No skoro jest tak jak piszesz Alina, to faktycznie warto zainteresować się tą firmą. Zarządzanie nieruchomościami stało się ostatnio bardzo popularne i ciężko jest trafić na rzetelną firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2016, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Ja natomiast szukam informacji o zarządcach działających w woj. mazowieckim, glownie w Warszawie, moze znaja Państwo?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2016, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie firmy która zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości, to warto zapoznać się z ofertą firmy - http://www.fmsol.pl/ , mają spore doświadczenie i bogate portfolio :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2016, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

@joanna_235 - jeśli chodzi o mnie to ja znam zarządcę Lemmon House, z tego względu, że opiekują się oni osiedlem na którym mieszkam. Firma dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Poza tym wspólnota mieszkaniowa otrzymała także pełen zakres usług księgowych i prawnych, a także wewnętrzny system informacji i komunikacji. Oczywiście na początku zdarzały się drobne potknięcia, ale dotarliśmy się i aktualnie bez zarzutów. Mam trochę porównania z administratorami na innych osiedlach i jak na razie Lemmon to mój faworyt :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź firmę Progresline. Wspólnota mieszkaniowa, do której należę korzysta z ich usług i nigdy nie miałem uwag do ich działania

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Też znam firmę Progresline. Bardzo miła i fachowa obsługa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zabudowa balkonu Liczba postów: 134 Grupa: Wspólnoty m... Myślę, że do wykończenia balkonu przydadzą Ci się też poręcze balkonowe. Postaw na stal nierdzewną, dzięki czemu będą Ci one służyć przez długie lata. Moim zdan...
  • Zarządca - wspólnota mieszkaniowa Liczba postów: 43 Grupa: Wspólnoty m... Zarządcy nieruchomości to naprawdę fajna sprawa. Zajmują się papierologią i dbają o stan techniczny budynku. Pod adresem: http://www.per-modum.pl/ jest pełna of...
  • balkon Liczba postów: 11 Grupa: Wspólnoty m... Tutaj https://doba.pl/wroclaw/artykul/3-pomysl y-na-urzadzenie-przytulnego-balkonu-stwo rz-swoja-mala-oaze-w-miescie/46707/17/no a123 możecie poczytać różne porady...
  • Firma sprzątająca Liczba postów: 44 Grupa: Wspólnoty m... Osobiście skorzystałem z usług firmy sprzątającej https://triple-cleaning.pl i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że poziom świadczonych usług sprzątania je...
  • propozycja zarządzania Liczba postów: 13 Grupa: Wspólnoty m... Na pewno odpowiedni jest kierunek Berberis. To dzięki temu systemowi sporo da się poprawić, macie tam niezbędne funkcje. Kwestia czasu i wiele pod tym względem....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >