Zasłonya karnisz

« Powrót do grupy: Karnisze

9 marca 2021, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Pragnę wykonać zasłony do salonu własnoręcznie. Zakupiłam już odpowiednie tkaniny, teraz rozmyślam jaką taśmę do nich wszyć. Jaka sprawdzi się najlepiej przy szynie sufitowej? Tak aby układały się w ładną i równomierną falę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2021, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Można na żabki poprzypinać w równych odstepach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2021, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Telfort Webmail also has many powerful integrations for other Telfort services like our VoIP service or Telfort TV. You can take advantage of these by simply entering your email address on any page to access them without ever leaving Telfort's website! This is great if you want to place an order or make changes in one place instead of having to do it over multiple websites www.Telfort.nl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2022, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłam idealną alternatywę dla ukochanych zasłon, rolet itp. A to jest folia lustra weneckiego https://www.folie-expert.pl/folia-lustro-weneckie Powierzchnia folii ma doskonałe właściwości odblaskowe. Dzięki temu dobrze chroni pomieszczenia przed intensywnym światłem słonecznym. Wygląda też bardzo estetycznie z zewnątrz. Bardzo mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2022, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne i nie drogie maskownice do karnisza można kupić w super cenie w sklepie internetowym https://podlogi24.net/sztukaterie-listwy-maskujace-karnisze- do-ukrycia-karniszy-o_c_1597_1.html zajrzyj, a na pewno coś dla siebie wybierzesz. Według mnie jest to jeden z ciekawszych sklepów z takimi dodatkami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2023, 05:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłam idealną alternatywę dla ukochanych firan i żaluzji, a jest nią wenecka folia lustrzana. Folia tego typu posiada doskonałe właściwości odbijające na swojej powierzchni, co skutecznie chroni pomieszczenia przed intensywnym nasłonecznieniem. Jego wygląd zewnętrzny jest również estetyczny. Naprawdę to lubie doodle baseball

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2024, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawie wyglądają karnisze na żabkach — tzn. te, które mają takie klamerki. Nie mogłam się do nich przekonać, ale rzeczywiście są znacznie wygodniejsze w użyciu niż standardowe karnisze z żabkami przy firanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2024, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...
  • Karnisze elektryczne? Liczba postów: 59 Grupa: Karnisze Dlaczego przesada? Ludzie teraz mają salony złożone np z 4 okien po ~6m długości każde. Codzienne zasłanianie i odsłanianie takich okien po dłuższym czasie staj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >