Zawiesia, Liny, Łańcuchy

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 lipca 2013, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o zawiesia-polecam LINEX!! Współpracują z Laboratorium Badawczo - Konstrukcyjnym Zawiesi więc wytrzymałość jest gwarantowana Wszystkie rodzaje zawiesia przechodzą wszystkie wymagane badania Dyrektywy Maszynowej UE. Linex-zapraszam tutaj!!
Pozdrawiam!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawiesia łańcuchowe to kupuję tylko w firmie ehak24 PL. W żadnej innej nie mają takich korzystnych cen i bardzo szerokiego asortymentu. Ostatnio kupiłem tam też wciągniki elektryczne przejezdne ELD z jazdą wózka dwubiegową i byłem pod wrażeniem jakości materiałów z których zostały wyprodukowane. Sa maksymalnie zabezpieczone przed korozją. Hamulec działa bezpośrednio na ciężar bez obciążania sprzęgła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2014, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat uważam, że wiele firm / sklepów ma konkurencyjne stawki tylko trzeba się umieć za tym rozejrzeć. Ostatnio dla przykładu znalazłem sklep internetowy Superzawiesia.plze sprzętem Komstalu i ceny można negocjować. Bardzo sobie chwalę tę współpracę, szybko i na temat, a zawiesia łańcuchowe moim zdaniem bardzo OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja często kupuję od Brano, są wg mnie niezawodni. Faktycznie możesz sobie poprzeglądać, jakie mają w ofercie produkty, na ich stronie internetowej. Z nietypowym / dużym zamówieniem warto dzwonić jak Ci radzi kolega Marek.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast polecam kupować przez sklep internetowy www.ezawiesia.pl. Znajdziecie tam zawiesia pasowe, zawiesia liniowe, zawiesia łańcuchowe, zawiesia wężowe i nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2014, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mariusz_D napisał: Ja natomiast polecam kupować przez sklep internetowy
www.ezawiesia.pl. Znajdziecie tam zawiesia pasowe, zawiesia
liniowe, zawiesia łańcuchowe, zawiesia wężowe i nie
tylko.


ezawiesia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No Brano to porządna firma, ja od nich zamawiałem swego czasu liny stalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Liny możesz też sobie zamówić w sklepie online www.superzawiesia.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2014, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już od dłuższego czasu kupuję zawiesia na ehak24 pl, mają najlepsze ceny na rynku, sprzęt jest świetnej jakości i nie muszę czekać tygodniami na dostawę, jak to się zdarzało w innych firmach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawiesia kupuję tylko na ehak24 pl. Próbowałem już w wielu sklepach, ale albo nie było towaru na stanie i czekać Bóg wie ile, albo cena taka, że głowa boli. Tutaj mam szybko, tanio i jakościowo bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zasiedzenie? Przesunięte ogrodzenie. Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert pra... Jeśli szukasz doświadczonego adwokata do spraw zasiedzenia, sprawdź stronę adwokata Jana Górskiego. Jego podejście do klienta i doświadczenie mogą być tym, czeg...
  • Przyłączenie do studzienki kanalizacyjnej Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert pra... Trzeba wykonać przyłącza wod kan żukowo . Usługami tego typu zajmują się firmy, które mają doświadczenie, odpowiednie sprzęty, narzędzia, a po stronie właścicie...
  • Garaż blaszany- tymczasowy obiekt na potrzeby budo... Liczba postów: 7 Grupa: Ekspert pra... Jeśli zależy Ci na czasie i optymalizacji kosztów, warto rozważyć takie opcje, jak garaże blaszane. Blaszaki cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją l...
  • Zmiana sposobu użytkowania Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert pra... Dzień dobry Półtora roku temu złożyłem wniosek o ustalenie warunków zabudowy na siedlisko. Działka ma ponad 2 ha, warunki otrzymałem na dwa budynki gospodarcz...
  • Droga dojazdowa Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert pra... Rozważasz wynajem sprzętu budowlanego od firmy z bogatym doświadczeniem w branży drogowej? Zajrzyj na https://rad-pol.pl/wynajem-sprzetu gdzie Rad-Pol oferuje....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 379

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >