Zawsze świeże jedzenie dzięki nowoczesnej lodówce

« Powrót do artykułu: Zawsze świeże jedzenie dzięki nowoczesnej... | « Powrót do grupy: Wnętrza

9 marca 2014, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam lodówkę LG GBB539NSHWB z MULTI AIR FLOW i faktycznie skończył się problem z nieprzyjemnym zapachami i psującym się jedzeniem. Może ono - nawet warzywa, leżeć kilka dni w odpowiedniej szufladzie i nic się z nimi nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2016, 22:06

Super sprawa. W takiej lodówce warto trzymać pastę po skandynawsku, którą można jeść na zimno i na ciepło. Świetnie się sprawdza na śniadanie i kolację. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 20:29

Dobrze wiedzieć... A wiecie gdzie można zakupić świeżą i dobrą oliwę z oliwek? Ja słyszałam, że tutaj http://www.oliwa-z-oliwek.com.pl/oliwa-z-oliwek/menu/oliwa-z -oliwek . Ponoć ma intensywny smak i idealne znajdzie zastosowanie w kuchni włoskiej jak i nowoczesnej - myślę, że warto spróbować.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2018, 17:28

Jedzenie musi być zarówno świeże, jak i smaczne... Ja, zacząłem ostatnimi czasy przygotowywać posiłki zupełnie samodzielnie! Nie jadam fast foodów, gdyż są niezdrowe... Lepsze (i równie smaczne) są dania przygotowane samodzielnie, bogate w różnorodne przyprawy (zawsze używam tych z Knorra, bo są ogólnodostępne i naprawdę smaczne).

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2018, 21:22

Na szczęście nie wszystkie produkty potrzebują lodówki! :D Moją ulubioną przekąską są ostatnio daktyle z https://www.zlotesklepy.pl/produkt/bakalie-or zechy-wiorki/daktyle-bez-pestek-1000g-marki-vivio,4693118 i ciesze się, że mogę je zawsze mieć przy sobą. Przy całych dniach w rozjazdach jest to bardzo ważne, bo warto mieć przy sobie pyszną przekąskę:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18420 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >