Zdjęcie eternitu i zmiana kształtu dachu.

« Powrót do grupy: Robimy dach

29 grudnia 2014, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, tak jak w temacie chcę zdjąć eternit i pozostawiając więźbe dachową zmienić pokrycie, wysunąć dalej okapy i dobudować kilka lukarn. Potrzebuję do tego projektu, przynajmniej tak mi się wydaje, potrzebuję też pozwolenia na budowę i stąd moje pytanie, jakie dokumenty i gdzie muszę złożyć aby uzyskać pozwolenie? Jak to wygląda? Czy to ma być sam wniosek? czy dodatkowo opinia jakiegoś inspektora odnośnie konstrukcji więźby?


Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2020, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas która moim zdaniem jest najlepsza opcja z dostępnych na rynku, mają świetne ceny, szeroki wybór modeli oraz palety kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >