Zgoda na malowanie?

« Powrót do grupy: Spółdzielnie mieszkaniowe

19 listopada 2010, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Chciałbym zapytać czy do ocieplenia ścian w łazience od wewnątrz potrzebna będzie zgoda administracji? I czy do malowania ścian także? Pytam bo z nimi nigdy nic nie wiadomo dodam że mieszkanie podlega pod zarząd nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Skonsultuj to raczej z zarządem, lepiej dmuchać na zimne bo tak jak napisałeś z nimi to nigdy nie wiadomo, więc przejdź się i zapytaj jak to tam jest

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2010, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

złoz pismo do sekretariatu zgodnie z regulaminem w spni ,wszelkie remonty i przerobki nalezy zglaszac każdorazowo na pismie. dostaniesz odpowiedz z administracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wydaje mi się żeby spółdzielnia robiła z tym problemu ale lepiej dmuchać na zimne.

budowa parków linowych

Ten post był edytowany przez termi2468 dnia: 12 czerwca 2012, 13:38
Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2013, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram. różne są spółdzielnie. nie daj boże każą rozebrać i przywrócić do stanu pierwotnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Opłata notarialna Liczba postów: 75 Grupa: Spółdzielni... Odwołanie się od opłaty notarialnej może być procesem skomplikowanym i czasochłonnym, ale w niektórych przypadkach jest to możliwe, jeśli spełnione są określone...
  • Własność bez notariusza? Liczba postów: 162 Grupa: Spółdzielni... Oferta usług notarialnych https://kancelariaposyniak.pl/ jest nieodłącznym elementem prawa i życia codziennego. Notariusze odgrywają kluczową rolę w potwierdzan...
  • Piwnica - część wspólna czy pomieszczenie przynale... Liczba postów: 2 Grupa: Spółdzielni... Piwnica - część wspólna nieruchomości czy pomieszczenie przynależne. W wyroku z 8.6.2006 r. Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że członek spółdzielni mieszkaniowej....
  • zabudowa balkonu Liczba postów: 9 Grupa: Spółdzielni... Mi podoba się nowoczesna zabudowa balkonu Warszawa, bo mieszkanie zyskuje dodatkowy pokój do odpoczynku, a przy okazji można z przestrzeni korzystać przez cały....
  • Audyty Energetyczne Liczba postów: 61 Grupa: Spółdzielni... Dzięki za wszystkie pomocne linki. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług firmy https://it-energy.pl/oferta/audyty-efekt ywnosci-energetycznej. Zajmują się m.in....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >