Zielona Klecina - miejsce które dotrzyma Ci kroku

« Powrót do artykułu: Zielona Klecina - miejsce które... | « Powrót do grupy: Aktualności

12 marca 2015, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawam ile sobie zyczą za metr. Podoba mi się to osiedle. Fajna okolica, reozkład mieszakń wygląda na przemyslany i uzyteczny. Mój numer jeden na liście do rozważenia kupna mieszkań....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2015, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie przekonuje zabudowa i zieleń wokół. Jak pojawi się maluszek to będzie gdzie wyjść pospacerować i poodychać świeżym powietrzem. A rozkład rzeczywiście fajny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2015, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne osiedle, fajnie się zapowiada, buduje się całkiem nieźle. Fajne jest to że nie są to takie wysokie bloki jak teraz wszedzie budują....tylko bardziej kameralne!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2015, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Kameralne ale i fajnie zielone, nie takie zabudowane. Myślę, że to będzie jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji na mapie Wrocławia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2015, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie widziałam - bardzo fajnie wygląda. Niewielka zabudowa, dobra infrastruktura...no i ta zieleń!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2015, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ladne osiedla fakt. ponoć również cenowo przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zieleń w dzisiejszych czasach to podstawa!
Sama gdybym tylko miała możliwości to zdecydowałabym się na tego typu rozwiązania- PracowniaMProjekt.pl
Bardzo ładne i i inspirujące realizacje!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2016, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

są tam jeszcze mieszkania wolne, wiemm bo wlasnie kupuję...w ogole super inwestycja, przemyślana..z zielenią, blisko centrum. na prawdę podziwiam pomysłu....i miejsca :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >