Zmiana mieszkania: jak zaplanować przeprowadzkę

« Powrót do artykułu: Zmiana mieszkania: jak zaplanować przeprowadzkę | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 stycznia 2015, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydatny artykuł. Mam na swoim koncie już parę przeprowadzek i wiem, że to jest po prostu wykańczające. Jeżeli chodzi o przydatne porady, to na stronie http://japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html też można sporo ciekawych porad. Dzięki nim przeniesienie się do nowego miejsca pójdzie o wiele szybciej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

przy przeprowadzce i remoncie pamiętajcie o garażu dla auta, pawilonach , wiatach , kontenerach garazyki.pl polecam korzystne ceny dobra jakosc na prawdę warto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2015, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojjj tak, przeprowadzka to ciezki orzech do zgryzienia. Dlatego dobrze miec zaufanych fachowców, który pomogą w tej trudnej przeprawie. Polecam ich http://www.emkatrans.pl/ - duzo doswiadczenia i totalny profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Planowanie przeprowadzki to nie jest taka prosta sprawa – zwłaszcza, jak przeprowadza się większa rodzina. Meble, ubrania, sprzęty, wyposażenie, książki, często zwierzęta – to przecież wymaga sporo czasu na ogarnięcie. Moja znajoma teraz się przeprowadzała we Wrocławiu z firmą przeprowadzka.wroc.pl to same przygotowania zajęły jej ponad miesiąc. Sam przewóz nie trwał długo, ale trzeba było wszystko przygotować, a co nie potrzebne – zutylizować – czym zajęła się firma przeprowadzkowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Masz sporo racji. Czytałem na ich stronie www.przeprowadzka.wroc.pl właśnie taki poradnik. Przeprowadzka to skomplikowana rzecz jest. Fajna usługa moim zdaniem, wyróżniająca to taka, że mogą wynająć ci magazyn – jak czasem musisz się przenieść, a nie masz gdzie zostawić mebli czy sprzętów, to wtedy to jest duża pomocna dłoń. Nie każda firma przeprowadzkowa taką usługę oferuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2015, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ja wyprowadzałam się z rodzinnego domu to nie myślałam, że przez te wszystkie lata tyle rzeczy zgromadziłam, ale wystarczyły pudła z http://www.interstylpak.pl/ i jakoś to dało się przenieść do nowego mieszkania!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zlecić to firmie!
Oni już wszystko zapakują i zapewnią potrzebne materiały do przeprowadzki. Zresztą warto sobie poczytać jak to wygląda na stronie takiej firmy- przeprowadzki opole.
Zawsze można się dogadać co do zakresu prac takiej firmy :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie ufam takim firmom. CHyba, ze mają jakieś naprawdę duże doświadczenie i sąsiedzi albo znajomi mogą zaświadczyć, ze wszystko bez problemu przebiegało. Tak jak się przeprowadzam to wolę wynająć przyczepkę (http://erka.gdansk.pl/) i sama to wszystko przetransportować.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2015, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co kto lubi, mnie na przykład strasznie to męczy. Nie mam z kim wnosić i znosić mebli, a jak chłopaków jest kilku no to sobie dają radę. Mam dobre doświadczenia z firmą A-2 logistic

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2015, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem tego samego zdania. Skoro ktoś ma taką pracę, to trzeba mu dać zarobić. Ja korzystałem z usług firmy przeprowadzkowej z Wrocławia. Bardzo sprawnie im szło.A przeprowadzka zajęła jeden dzień i to z pakowaniem i rozpakowywaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >