Zmiana starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 lutego 2015, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

może pomyślisz o dachówce Creatona Titanii, kolor ma boski i gwarancję na lata ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2015, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Co masz na myśli pisząc kolor boski, a odcieni pewnie od groma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Hhahaha "kolor boski", ale nawet nie podałeś jaki ^^ To zależy komu jaki się podoba ja na przykład wybrałem kolor grafitowym w dachówce Tegali od Braas, bo jakoś to on najbardziej trafia w moje gusta :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

grafit i antracyt są świetne, to muszę pryznać. A Tegalit brałeś na jakiejś promocji?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

a może takie kolorki i to w połączneniu z elewacja?

Produkt: Struktonit, czerwony, grafitowy, krycie poziome

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Połączenie jest bardzo ładne, ale tak jak tutaj trzeba to robić na dużym budynku żeby miało to dobry wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2015, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o ekologicznych dachach zielonych tak jak na stronie tego producenta www.bauder.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Ottenjeden, że takie wykorzystanie płyt elewacyjnych jest na prawdę fajne, ale tylko przy dużych powierzchniach budynku. Ale wykorzystanie tego przy pokryciu dachu w domach to jestem przeciwny. Jednak najlepsza jest tradycyjna dachówka ceramiczna, betonowa, ale za to w fajnym modelu i kolorze jak na przykład Teviva od Braas, która jest na promocji zimowego Dachobrania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Taak, dachówka ponad wszystko, myślę że trudno o materiał który będzie trwalszy.
A dachy zielone to rzadkość więc nie wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2015, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również nie jestem przekonany za zielonymi dachami. Przy dużym nachyleniu to raczej nie ma racji bytu, więc jeżeli już to mozna cyba wykorzystać do niewielkiej częsci domów mających jednospadowy o niewielki nachyleniu dachu, a ogólnie jak wygląda to cenowo bo przy zakupie wszystkich elementów i roślin to nie za fajnie. Co do dachówki to racja ciężko będzie inny tak dobry materiał i jeszcze w przystępnej cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >