Znacie jakąś pracownie projektową gdzieś na Wschód od Warszawy

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

2 lutego 2021, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie jakąś pracownie gdzieś na Wschód od Warszawy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz? Mam gotowy dom w stanie zamkniętym i teraz się zastanawiam jak to ogarnąć od strony wnętrz i raczej jednak myślę o tym, żeby skorzystać z pomocy osób, które w projektowaniu wnętrz się specjalizują. Więc jak możecie jakąś pracownie polecić to będę wdzięczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2021, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam i polecam niezmiennie Decoroom, nie tylko za jakość prac projektowych, ale bardzo dobrej jakości wykończenie pod klucz. Poza tym Decoroom ma też dział Decoroom Kuchnie i robi meble na wymiar, w zabudowie oraz wolnostojące: stoły, komody, meble tapicerowane w zabudowie itd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mojej strony mogę podpowiedzieć pracownie z Siedlec - Wymarzone Mieszkania ( https://wymarzonemieszkania.pl ). Udało mi się z ich pomocą faktycznie przygotować taki projekt, który odpowiadał moim oczekiwaniom. Przedstawiałem swoją ofertę a oni odpowiadali za kolejne kroki, tak że ostatecznie udało się uzyskać konsensus w zakresie tego jak projekt wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >