ZwCAD - Wasze opinie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

15 stycznia 2021, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego programu CAD do codziennej pracy przy projektach. Możecie mieliście okazję korzystać z ZwCAD i coś więcej powiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2021, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie warto zdecydowanie zwrócić uwagę na ZwCAD 2020/2021 https://www.zwcad.pl/ w przypadku którego będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, profesjonalne wsparcie ze strony obsługi i jednocześnie rozbudowany zakres funkcjonalności dodatkowych nakładek do pracy typu ZwTraffic, czy ZwGeo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2021, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam wypowiedź poprzednika i także uważam, że warto postawić na ZwCAD w najnowszej wersji. Pełne wsparcie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej do wymagań klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za pierwsze wskazówki, na pewno sprawdzę i oczywiście zobaczę co z tego wyniknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2021, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników i również uważam, że warto postawić na najlepsze programy jak właśnie ZwCAD 2021. Przede wszystkim dobre warunki, miła obsługa techniczna i jednocześnie wysoka funkcjonalność do tworzenia różnego typu projektów (wraz z integralnością z innymi programami).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też