Zwykła lampa to nuda

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz takie zwykłe lampy nie sa już na czasie. Czy to do pokoju codziennego czy dzieciecego warto kupić coś bardziej oryginalnego. Niedawno udało mi się trochę na ten temat czytać tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-poko ju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sci ane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1 . Zobacz sobie jakie lampy sa teraz w modzie. Niektóre wzory na pewno bardzo Cię zaskoczą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro zwykła lampa to nuda i szukacie czegoś oryginalnego,stylowego- warto zerknąć na www.LampyHiszpanskie.pl gdzie jak sama nazwa wskazuje,znajdziecie lampy w hiszpańskim stylu,oryginalne i solidnie wykonane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2015, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy, szczególnie te miedziane czy stalowe nie wymagają szczególnej opieki jeśli chodzi o czyszczenie. Jedynie ściąganie kurzu ściereczką ;). Może tych miedzianych lepiej nie traktować zbytnio wodą, a jak już to porządnie wytrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A może postaw na ciekawe oprawy oświetleniowe: http://www.egniazdka.pl/oprawy-oswietleniowe- c-18.html Wybór takich produktów jest spory. Z pewnością uda ci się coś ciekawego dobrać;) Warto tez przeszukać magazyny poświęcone wystrojowi wnętrz. To bardzo dobry pomysł na niebagatelne rozwiązania;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Najgorsze jest tylko to, że te lampy disignerskie są strasznie drogie, nawet kilku krotnie. Może warto w komisach poszukać. Tam perełki również sę trafiają :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o lampie ala gabinetowej w takim stylu: http://dragonfly24.com.pl/50-lampy-gabinetowe do pokoju urządzonego w rustykalnych klimatach z różnymi starociami itd?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę polecić eleganckie i stylowe oprawy Led www.OprawySchodowe.pl
teraz mamy kilka ciekawych promocji,a mila o fachowa obsługa zawsze chętnie służy swoją radą i pomocą podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2015, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Można wzbgacić oświetlenie stojące i wiszące takimi elementami: http://www.metalbernat.com.pl/cat_2 widziałem wiele takich lamp i rzeczywiście odznaczały się swoim wyglądem od pozostałych

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykła lampa faktycznie może być nudna i monotonna,dlatego też polecam zainteresować się oświetleniem typu Led,gdzie można wybrać odpowiednią barwę światła,intensywność oraz sam wzór. Wszystko to znajdziecie na Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie powiedział, że kupując lampy do naszego domu czy mieszkania musimy kupować te "zwykłe". Teraz można znaleźć naprawdę ciekawe i oryginalne lampy - wystarczy tylko trochę poszukać :). My lampy do domu zamawialiśmy przez internet, w sklepie MagiaSwiatel.pl i uważam, że był to dobry wybór, bo lampy są dobrej jakości, są dobrze wykonanie i fajnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 380

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >