Żyrandole

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸

10 maja 2019, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że żyrandole dawno wyszły z mody.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2019, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

cash loan online

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2019, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance quotes online comparison automobile insurance quotes

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2019, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

zestoretic

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2019, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja się kompletnie nie zgodzę ze stwierdzeniem, że żyrandole wyszły z mody :) Wystarczy spojrzeć na niektóre z lamp wiszących: https://www.soluzlighting.com/pl/lampy-wiszac e-14. Przykładowo LMAPAZA albo LUCIANA idealnie komponują się z nowoczesnym wyposażeniem wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2020, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem, stwierdzenie, że żyrandole nie są już modne, jest kompletnie nietrafione. Wszystko zależy od indywidualnego stylu każdego z nas. Tym bardziej, że różnorodność dostępnych modeli jest przeogromna. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.galerialimonka.pl/zyrandole Z pewnością każdy znajdzie tu coś, co przypadnie mu do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2021, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kilka kolejnych propozycji. tym razem wybrałem bardziej ekstrawaganckie rozwiązania. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2021, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten ostatni żyrandol uwiódł moje serce... w jakiej cenie jest ten pięknie zaprojektowany żyrandol? I czy tylko w sklepie internetowym można taki kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2021, 05:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy też macie takie wrażenie, ale chyba w ostatnim czasie żyrandole wracają do łask? Czy się mylę? Bo chyba był taki okres, że ludzie odchodzili od takich właśnie produktów. A teraz, gdzie się człowiek nie wybierze, czy to do rodziny, czy to do znajomych, to praktycznie wszyscy maja właśnie żyrandole...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2021, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam, warto przejść się do lokalnych małych sklepików z żyrandolami, można znaleźć prawdziwe perełki w bardzo okazyjnych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >