ageragat

« Powrót do grupy: Moja budowa

11 stycznia 2013, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

witam
Niedługo rozpoczynam budowę. Wiem, że muszę kupić agregat prądotwórczy - tylko kompletnie nie wiem jaki. Czym kierować się przy wyborze? Może coś polecicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2013, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużą masz budowę? Sąsiadów w okolicy? Patrz na to co najważniejsze Spalanie/Cena/hałas. Szkoda że nie napisałeś do ilu chcesz kupić. Trochę poszperałem i znalazłem uniwersalny wg mnie agregat http://barracuda.sklep.pl/11-agregat-pradotworczy-barracuda- 5500-3f.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2013, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w trakcie budowy i na początku zastanawiałam się nad kupnem agregatu prądotwórczego, ale później doszedłem do wniosku, ze bardziej opłacałoby się wypożyczyć w jakiejś firmie budowlanej. I tak też zrobiłem.
Może jednak warto byłoby się zastanowić też nad taką opcją ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2013, 00:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to nadal aktualne, to polecam Tobie takie agregaty prądotwórcze. Najlepiej sięgnąć po sprawdzonych producentów. Czasami lepiej kupić, niż wypożyczyć - trzeba dokładnie zastanowić się nad czasem użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre agregaty to podstawa, wiem coś o tym :) Prowadzę agencję eventową, więc taki sprzęt jest dla mnie mega istotny. Na szczescie udalo mi sie znalezc firmę www.agra-power.pl która to ogarnia doskonale no i dzieki nim wszystkie eventy są takie jak chcemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest mniej więcej cena takiego agregatu na plac budowy ?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zalezy od tego jaka jest to firma. Jakiej mocy agregat kupujesz. Czy włącza się on wtedy kiedy Ty naciskasz przycisk czy kiedy po prostu braknie prądu. Sam jestem zdania,że jeśli kupujesz agregat z myślą korzystania z niego przez długie lata to warto jest zainwestować w coś porządnego co Ci się tak łatwo nie popsuje. Niestety ale tanie chińskie agregaty sa dość zawodne i mają kiepskie serwisy. Mogę zasugerować kontakt z firmą Eneria:
http://eneria.pl/

Mają w ofercie agregaty każdej mocy. Powinni Ci coś doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, ciężko powiedzieć ponieważ ceny agregatów będą się różnić i wpływ na to ma kilka czynników, w tym firma oraz sama moc jaką ma generować, warto poszukać w dobrych sklepach internetowych.

www.Bhp-serwis13.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam na stanie agregat marki kruzer, uzywam go na dzialce, kilka dni tez pracowal na budowie, sprawdza sie naprawde dobrze, zadnych awarii, zacięć, nic. ja z niego bardzo jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To na jaki agregat się zdecydujesz o jakiej mocy, zależy poniekąd od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel i podaj więcej szczegółów,a wtedy już będziemy w stanie dopasować dany model. Warto kupić coś przyszłościowego na wypadek awarii prądu.

www.House-technology.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >