alarm

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

5 maja 2022, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy używacie wyłączników awaryjnych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2022, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie w przypadku Waszych domów?

tłumaczenia Poznań

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2022, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

mamy inteligentny dom.. no czesciowo :D monitoring i czujnik czadu z lanberga oraz zarowki :D fajna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2022, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Alarm to podstawa, u nas w domu system alarmowy montowali panowie z MMA Tech, https://mmatech.pl/systemyalarmowe/, mogę szczerze polecić, bo to solidna i terminowa firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2022, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Staram się, aby mój dom był wyposażony we wszelkie akcesoria, które mogą się przydać. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem smart home, motoryzacja, akcesoriami dla zwierząt, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. kamera insta360 .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2023, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacjami smart home w bezprzewodowej formie zajmuje się między innymi firma SmartLux z Otwocka - https://smartlux.com.pl/ . Mogą wykonać indywidualny projekt instalacji jak i potem zająć się także wykonaniem samej instalacji w budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2024, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem większość alarmów ma zastępcze zasilanie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >