alternatywa dla wegla

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 grudnia 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie stosujecie paliwo alternatywne do swoich kotlów, żeby było wiadomo TANIEJ.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Do moejego duopereko swietnie wchodzi ekogroszek sztygar. Nie potrzebuje alternatywnego bo kupiłem taniej i nie chce szajsu, który zakopci mi otoczenie. Wcale nie wychodzi drogo bo czysto się spala i długo wydatkuje cieplo, w przeliczniu n akilowatogodziny wychodzi niewiele pond 15 gr – nie ma sensu rozmywać tej energii na drobne i dodatkowo się brudzic. Zasypuje i mam spokoj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedyną alternatywą jest fotowoltaika i ogrzewanie prądem. Wtedy będzie tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sa rozne alternatywy dla eko zrzyny, brykiet, drewno zależy na co kociol pozwala – wyraźnie stoi w instrukcji obsslugi. Kolega ma racje jeśli wegiel jest dobry to lepiej nie kombinować bo wtedy tracimy energie cieplna.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, są różne alternatywy w zależności od tego jaką koncepcję przyjmiemy oraz jakie mamy możliwości. Polecam zastanowić się nad ekogroszkiem z pewnego i sprawdzonego źródła, szczegóły znajdziecie na Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Powietrze w Polsce należy do najbardziej zanieczyszczonych w Europie, między
innymi dzięki spalaniu węgla w kotłowniach przydomowych. Spalający węgiel powinni płacić za zanieczyszczanie środowiska i trucie współobywateli!!!
Alternatywne źródła energii są, ale po co coś zmieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2017, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jak komuś zależy żeby było taniej, a przy tym żeby jednak było ciepło to ekogroszek jest dobrym rozwiązaniem (dobrej jakości można kupić w http://weglosmyk.pl/). Dużo też zależy od tego jak duży jest dom...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2017, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego właśnie powyżej pisałem, że ekogroszek jest zdecydowanie najlepszą alternatywą jeżeli chodzi o opał, warto jedynie wybrać pewnego i sprawdzonego dostawcę, proponuje zwrócić uwagę na Smarttrans.net.pl gdzie w razie pytań służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2017, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecznie to samo. Powtarzają jak mantrę. Ludzie myślący zakładają ogrzewania
ekologiczne, a nie śmierdzące kotły. Parowozy też już nie jeżdżą, a w domach króluje węgiel i ciemnota!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2017, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zdecydowałem się na ogrzewanie elektryczne. Może koszty są nieco większe, ale za to znalazłem dobrego i tańszego dostawcę energii elektrycznej :) Pomyślcie, czy nie warto zmienić Waszych dotychczasowych sprzedawców http://www.ewe.pl/szybka-i-latwa-zmiana-sprze dawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >