aranżacja wnętrz jaka firma ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 lutego 2012, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Również potrzebowałam pomocy profesjonalistów przy aranżacji dość nietypowego wnętrza, chodziło o zrobienie nowoczesnego wystroju w poniemieckim odremontowanym wielkim domu. Aranżacja wnętrz przy współpracy ze specjalistami z firmy Galeria Europa była świetną przygodą i rzeczywiście efekty są zadowalające

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy swoim mieszkaniu w Krakowie korzystałam z usług firmy Valent to jest ich stronka www.valent.pl
Fantastyczna współpraca. Wszystko terminowo i teraz mam fajnie urządzone mieszkanie. Cenowo ok. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy swoim mieszkaniu w Krakowie korzystałam z usług firmy Valent to jest ich stronka www.valent.pl
Fantastyczna współpraca. Wszystko terminowo i teraz mam fajnie urządzone mieszkanie. Cenowo ok. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto szukać swojego stylu,własnej aranżacji i być kreatywnym. To liczy się najbardziej i w końcowym efekcie daje nam też najwięcej satysfakcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2012, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja obstawiam n-design. mają fajne projekty na każdą kieszeń - jak sobie zażyczysz, to urządzą mieszkanie najtańszymi meblami z ikei, fajna sprawa :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2012, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

a czemu by nie skorzystać, odpada problem tego, żeby dobrać meble, kolory etc. Żyjemy w takich czasach, że ciągle jesteśmy zabiegani. Dlatego, jak ktoś może nas odciążyć to warto, co do firm projektujących dużo dobrego słyszałam o n-design. I projekty też bardzo fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2012, 16:07

Zgadzam sie: good 1 bad

Przy projektowaniu ważne jest to< żeby samemu określić czego się chce od wnętrza i w jakim kierunku powinien projekt zmierzać. Jako architekt uważam, że wszelkie spostrzeżenia klienta/inwestora, które można wykorzystać w projekcie są priorytetowe. Osobiście w tym celu polecam stronę https://vinci.org.pl/
Znajdujący się na niej program nie wymaga wielkie wiedzy technicznej, natomiast pozwala zainteresowanemu określić czego by oczekiwał od przestrzeni jaką ma do dyspozycji.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2012, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Najserdeczniejsze życzenia świąteczne, wielu osobistych sukcesów, radosnej nocy wigilijnej oraz samych udanych aranżacji i pięknie, oryginalnie, bezusterkowo :) wykończonych mieszkań!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy wszystkim forumowiczom zespół DecoRoom

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2012, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja oczywiście mogę polecić swoje usługi :) na stronie znajdziecie też kilka porad dotyczących tego na co zwracać uwagę przy wyborze projektanta --> http://www.msmdesign.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2013, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze są dwie strony medalu,ja jestem zdania,że zdecydowanie najlepiej byłoby postawić na własną kreatywność,ale jeśli ktoś nie ma czasu,jest wiecznie zabiegany- wówczas warto pomyśleć o dobrej firmie zajmującej się aranżacją wnętrz.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >