aranżacja sypialni

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

2 lutego 2012, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno ciekawe, a czy ładne, to już od każdego indywidualnie zależy...mnie, tak jak już mówiłem, było by ciężko z tego wstać rano, 18 lat już nie mam hehehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2012, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

niektórzy 18-latkowie by mieli problemy, takie czasy :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2012, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ale to chyba po imprezie raczej heheheheh

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

nawet bez imprezy. Dla niektórych jakikolwiek ruch jest najwiekszym wrogiem. A co do zdjęcia, to takie łóżko zawsze chciałem, ale na cały pokój a nie obłożone drewnem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

tak jak mówisz, statystyki nie kłamią. ale to albo mały pokoik albo ogromne łóżko :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2012, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wy się głowicie a to od kuchni wygląda tak :


a zobaczcie jaka jest faza z tym salonem


Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego łózka pewnie bardzo ciężko się wstaje, niezleżenie, czy prawą, czy lewą nogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2012, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na taką elegancką sypialnie: http://www.n-design1.pl/#/pl/galeria/apartame nt_grzybowska?p=1293 ? Na pewno nie można jej zarzucić, że nie jest nowoczesna, a moim zdaniem wygląda też bardzo ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2012, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

strach zapytac ile taki apartament kosztuje, ale z tego co kojarze to te najnowsze na grzybowskiej chodza po 2 miliony ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2013, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymarzona sypialnia? Mam już część takiej, w bardzo oryginalnym kolorze Blackberry. Mam na myśli oczywiście łóżko, dokładnie ten model: poprostulozka.com/pl/lozka-tapicerowane/115-rebound.html . Wygląda fantastycznie…teraz muszę jeszcze tylko popracować nad podobnym widokiem z okna ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >